automoto.ee foorumid

Täisversioon: võrri segukruvi.?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere. ostsin siis paar nädalat tagasi endale võrri..(riga 13. d8e mootoriga)
nos nende jutu järgi olevat see lihtsalt seisma jäänud ja ainuke soovitus mis neil oli oli et"kontaktivahe puhtaks ja töötab" no ma siis ostsin selle ära. ja isaga lähemal vaatlemisel selgus et palju pisivigu miks võrr käima ei läinud... ja see võrr ei olnud kohe kindlasti seisma jäänud... no kuivatasime siis süütepooli, panime kontaktivahe paika ja palju muud mis asjad sealt vahelt kadunud olid... no sai siis karbussi puhastatud ja märkasin et seal kus peaks olema segukruvi on hoopis tavaline peenike polt sisse kruvitud.
(jõuan siis ka küsimuseni!) kas seal peab olema mingi eraldi düüš või peabki selline tavaline peenike polt olema?
Segukruvi ainukekesed vajalikud omadused on , et see oleks fikseeritud ja ulatuks taha lõppu välja. Vahet pole on see polt või kruvi.
aa tänud...
ag ikkagi seal see polt üks kõik kummale poole pöörata ikka ei muuda midagi..
kruvi sisse ei midagi. kruvi väljapoole ei midagi
käima küll läheb
keits Kirjutas:ag ikkagi seal see polt üks kõik kummale poole pöörata ikka ei muuda midagi..
kruvi sisse ei midagi. kruvi väljapoole ei midagi

Ei saa olla.

Kruvi sees - bensiini segu hulka ei tule või tuleb vaid marginaalselt (üli)lahja segu jaoks.

Kruvi väljas - bensiini tuleb segu hulka väga palju ehk rikas segu.

Et asi töötaks ja stabiilselt töötaks, peab segu olema paraja konsistentsusega ehk kruvi asend siis kusagil vahepeal Smile

Ei hakka kordama, kuidas tunda ära liiga rikas, liiga vaene ja paras segu, sest sellest on siin foorumis PALJU kordi juttu tehtud (otsing abiks).
ei sellest saan ma täitsa ise aru,(teiste võrride peal proovitud.) kuid see kruvi või polt on seal vale asi üldse sees... mitte midagi ei muuda kuidas pidi teda keerata..(täitsa kinni keerates ka ei muuda midagi)
ag homme poodi ostan uue segudüüsi ja loodan et viga saab parandatud
juhuslikult ka küsimus veel.
Kas družba segudüüs läheb võrrile?
keits Kirjutas:Kas družba segudüüs läheb võrrile?

Oi ei. Igal liikuril on ikka oma. Družba töömaht on muide võrri omast ikka mehiselt suurem, seega ka düüs peaks olema jämedam.
eem sain veale lahenduse...
moded  teema lukku ehk!
ette tänades
ps: nendele kes tahaksid ka viga teada...
vahetasin karpa ära.. üks mehike käis minu juures ja ütles et <ei see ju vale karpa> noo siis muterdas mu võrri kallal ja süüte pani paika...
ja miskit veel.
no võrriga sõites kohe teine minek oli.
(algul nagu yldse jõudu ei olnud ja väga lahja)
lõpuks veel 27.- eeki kaa talle veel jubinate eest.