automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mõned küsimused
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

y2k

Nii tahaks siis teada,et mis on vahet neil kahel rattal
Voshod( seeria ei oma tähtsust)
Kavrovets
Ja kas tasub osta ühte neist või siis osta hoopis Minsk 90-ndatest?Milline tuleks odavam?Milline oleks kiirem?Millele rohkem juppe saada?Mille jupid odavamad?Ootan kõigilt asjatundjatelt siis vastust.
Tänud.
y2k Wink

KuudiMees

oman kavrovetsit 61 a väljalase minu arus väga hea masin vastupidav ja omab palju jõudu muidugi juppe on leida aga vähem kui minskil.
samas oman ka minski,samuti hea masin kuid minu arust jääb kavrovetsile alla.

y2k

KuudiMees Kirjutas:oman kavrovetsit 61 a väljalase minu arus väga hea masin vastupidav ja omab palju jõudu muidugi juppe on leida aga vähem kui minskil.
samas oman ka minski,samuti hea masin kuid minu arust jääb kavrovetsile alla.
Kas minsk jääb kiirenduses alla? Ja kui võimalik võrdle kahe masina kiirust.
Ja kui oskad öelda,siis kumba juppa on kergem saada ja millised odavamad?

y2k

Nasa666 Kirjutas:Mootori ehituselt meeldiks mulle Minsk. Minskil peaks saama vahetada käigukasti ilma mootorit lahti kiskumata. Aga eks ikka Voshod on võimsam, juppe lihtsam saada jne.  
Ei teagi, kas enam Minski tehas alles on või kui on siis kas enam osasid teeb.
Need kaks on ehituselt väga sarnased.
Kavrovetsit ei soovita - vana süütesüsteem jne. Uunikumi seisukohalt eelistaks muidugi seda.
Kas just vastupidi ei peaks olema,et Minskile rohkem juppe kui kavrovetsile?Wink Sest olen näinud börsis,et müüakse 1992 aasta väljalaskega minske ja nendele peaks juppe ikka saama,sest väljalase pole eriti vana Big Grin

KuudiMees

Minski käigukast on samuti(nõrk) nõrgem kui kavrovetsi oma
Ja kavrovetsi karterit pole vaja lahti võtta kui tahad käigukastile ligi pääseda.
Sorry ,et teemat läbustan. Kuid oleks vaja teada kuidas toimivad Minski ja vossi 12v el süsteemiga tuled? Kas põlevad ühtlaselt või sõltuvad pööretest ?
vx800 Kirjutas:Sorry ,et teemat läbustan. Kuid oleks vaja teada kuidas toimivad Minski ja vossi 12v el süsteemiga tuled? Kas põlevad ühtlaselt või sõltuvad pööretest ?

Voshodil oli küll ju 6V süsteem! Minski oma ei tea... Wink