automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minu Muravei
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai siis kuu aega tagasi endale 4500.- kr-i eest ostetud muravei.Omaniku jutu järgi olevat kümme aastat garaazis seisnud ja selle põhjus oli see,et te sõber oli siduri katki sõitnud,vanamees oli siis uue mootori ostnud ja selle peale pannud,aga läks nii,et vana tegi uue mootori liigud ja mootorit pole käima pandud.
See mees ise on kõva tsiklimees ja tõmbas igal aastal mootori vändast ringi.
Siin on mõned pildid ka http://pilt.ee/view/608271/
Puudu on peeglid ja esitule klaas.
Küsimused ka:kas sellel muraveil käib peal kong või on presentkatus.
See relee http://pilt.ee/view/637457/ -need osad millel on punased ringid umber mis need on?Kui on äkki kellegi sellist releed pakkuda andku teada.
igati kõva pill, hästi saadud tglt 4500 eestWink
Sai siis värvimine ettevõetud ja nüüd olen nii kaugele jõudnud,et kastile uus värv selga ja uuesti kokku. http://www.pilt.ee/view/608271/
Küsimus on siiski õhus, et kas see on kongiga või present katusega?
On kellegil peegleid pakkuda?
siim006 Kirjutas:Sai siis värvimine ettevõetud ja nüüd olen nii kaugele jõudnud,et kastile uus värv selga ja uuesti kokku. http://www.pilt.ee/view/608271/
Küsimus on siiski õhus, et kas see on kongiga või present katusega?
On kellegil peegleid pakkuda?

Peaks olema alumiinium kongiga, kui ei eksi.
Vaatan su pilte ja aru ma ei saa, millest see küsimus kongi kohta? Sul on ju plekist kastiga variant ja et veel arusaadavam oleks, siis alumiiniumist kongi puhul seda kasti seal ei oleks. Present kattest pole nagu kuulnudki, et tehasest välja tuleks (vähemalt selle mudeli puhul, uuematel igasugu ulme variante).

Tom.
Hmm, ega sa seda masinat juhuslikult Pärnumaalt Koonga valla kandist ei ostnud?
Sai ostetud Saaremaalt Kudjapäelt
siim006 Kirjutas:Sai ostetud Saaremaalt Kudjapäelt

Elad Saaremaal ?
Mina küll elan Smile .
Elan ka
Minu klassivennal on presentkatusega muravei, aga see on see uuem variant nagu seal vivacolori reklaamis.
Nüüd sai siis värvimine lõpetetud ja sai kast etteotsa ehitatud lisa kast kus on aku ja selle kohale iste pilk,need kes pingil istuvad on seljaga sõidusuunas.Kui fotoka saan siis panen pildid ka üles.
Meil on küla peal selliseid masinaid kolm tükki ja kõik on erinevad mudelid aga mootor ja kere on sama. erinevad on plekid ja kujundus. endal on sama mis sul ja tean ka sellest masinast enam vähem kõike. aga ideaalselt ära tehtud. relee eest millel on ring ümber on pinge relee ja tervet releed on raske saada ajasin ise ka seda taga.

Ma muide tegin muravei mootoriga tsikli-tõmme on jõhker
kus elad muide?
seda releed oleks hädasti vaja
Nii tekkis selline probleem,et peale värvimist enam käima ei lähe.Säde on olemas aga lillat värvi.Koguaeg teeb küünla märjaks ja pena plahvatab summis nii et kõrvad lukkus,aga kui ajan küünla punaseks siis ei saa enam kätte.Süüdet olen keerand nii varasemaks kui ka hilisemaks-pole muutund midagi.Lihvisin liivapaberiga kõik kontaktivahed ära ka releel.
Äkki oskab keegi aidata?
süütepool oli vigane,vist olid mõned keerud lühises
Nii,sai siis natuke ehitatu ja nüüd võib õelda,et on valmis.
Juurde sai ehitatud kast ja iste ja reeling ümber kasti,et istujad välja ei kukus.Lisatud sai veel kaks lisa kaugtuld ja tagumise kolmanda piduritule.
http://www.pilt.ee/view/704931/5/

stellatüüp

Mul oli ka maal kunagi selline lõigati käruks mootori mingi süüte värgi jama pärast.Jupid siiamaani kuuri all.
üks tüüp ehitas sellise nelja rattaliseks aga ees kasutas mini amorte ja kui me selle pukkide pealt maha tõstsime(siis kui tema sööma läksSmile)vajusid vedrud täitsa põhja