automoto.ee foorumid

Täisversioon: vaz 2101e mootorile laadimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

VDO

probleem järgnev: autot ehitan niisama ralliks aga kahjukks puudub kapoti all juhtmestikSad käima sain nii et vedasin süütepoolist +juhtme aku +le ja starterit andsin kaa samamoodi, aga probleem geneka ühendamisegaRolleyes
kuidas ühendada need gene juhtmed(seda tean et see kõige jämedam läheb starteri külge-ühesõnaga plussi)

paluks väga teie suht kiiret abi(pühapäeval tahaks korda saada)!?
Astu sisse lähimasse raamatukokku. Eesti keeles on olemas hea, lihtsas keeles kirjutatud raamat: Sõiduauto "Žiguli". Sealt leiad kõik vajaliku.

VDO

tänud, aga kas kuskilt netis ei saaks? või on kellelgi arvutis midagi lihtsamat olemas?
Kui rallitamismasin....siis v6ib vabalt ergutusmähisejuhtme ka akuplussi keerata....

VDO

milline see juhe on?(neid seal 4 Sad )
Generaatori ergutusmähist otse plussi ühendada ja mootori seismise ajaks plussi jätta pole soovitav. Ergutusmähist läbiv vool tühjendab aku
ning võib mähise üle kuumutada. Peale selle tõuseb pinge mootori töötamisel suhteliselt kõrgeks, mis rikub akut ja teisi elektriseadmestiku osi, kuid paistab, et osade eluiga antudjuhul eriti tähtis pole...

VDO

ei saa aru milline see juhe onSad

kas kellelgi poleks saata mingeid vazi elekt. jooniseid?

VDO

paluks väga teie abi(kiiresti)?!
mine külasta www.ladaklubi.ee sealt saad vastuse ma arvan
Tegin väikse skeemi.

VDO

suured tänud teile!!
aga paluks täpsustust, et milline regulaator sinna vahele käib`?
(kas see võib olla kahe dioodiga- tavaliselt üks põleb, ja kui käib siis vilguvad mõlemad, vilkumiskiirus oleneb mootori pöörete arvust?)
mine kuskile keldri poodi, kus müüakse veneautode juppe, küsi sigulli pingeregulaatorit. küll onu õige annab. üks variant oli väga odav mingi valget värvi, nats erinev originaal regulaatorist(originaal transistor värgiga tavaliselt musta värvi ja ilma Led-ideta) ja maksis 30 krooni. originaali olen 60 ga saand.
on ka Led-idega aga see, mille ma ühele opelile panin, vilgutas jubedalt(pinge kõikus).

VDO

suur aitähh!!

VDO

väike segadus mul peas...
kas 01-05 sigulidel on genaraator kõigil sama ehitusega?
mul isa ARVAS et sellel vist peaks see regulaator gene küljes olema.
või siiski mitte?
kus kohas see pingeregulaator tavaliselt asuda võiks?
Tagaveolistel ladadel 01,02,03,06,011 on pingeregulaator juhipoolse lanseroni küljes.Pingeregulaator on geneka küljes mudelitel 04,05 ja 07-l.

VDO

suur tänu, aga mis on "lanseron"?
*kuulen sellist sõna I korda :S

kas kellegil oleks nullviie genest pilti?(just sellist kus pingeregulaatorit näha oleks.)
lanseron (lonseron) on see osa autost mille külge kinnitub esitiib (sisemine tiib koos poolraamiga).
lansekana vist rohkem levinud Smile

VDO

oke, aitähh!

VDO

küsimus selline kas mosu gene hakkab vazile peale?
nimelt sellel genekal mis peal on puudub relee, aga leidsin 1 mosu oma millel see küljesBig Grin
Lehti: 1 2