automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jawale suusad!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai siis sõjaväe Jawale suusad ka tehtud:

http://www.pilt.ee/view/664448/1/
on neid suuski tehases ka külge pandud
tehases otse vast ei pandud, aga rootsi armees küll!
Ei näe piti, panges on pilt.ee vist jälle.
väga tegija leiutisBig Grin
edukat suusatamist!
Kas need on lumel tasakaalu hoidmiseks?
Tasakaalu hoiad sa ise, aga suusad on selleks, et mootorratas liiga kaldu ei läheks ja ümber ei kukuks.

VDO

kas paksus lumes kannataks kah nendega sõita?
soolomootorrattaga libedal teel püstipüsimine on harjutamise asi. need suusad meenutavad mulle abirattaid ehk siis algaja abivahendeid. Kindlasti on nad vajalikud, kuid see, kui palju, on personaalne. Isiklikult leian, et need võivad osutuda rohkem segavaks kui kasulikuks. Eriti kui suusk kännu taha kinni jääb. Kasutage oma jalga suusana - tahad paned suusa maha, tahad tõstad üles.

BTW kui metsavahelt asfaldile satud, kas siis riputad suusa nööriga kaela?
Tavalise kinnisõkudud lumel saab ilma suuskadeta vabalt hakkama, aga kui on klaasjää ja natuke vesine pealt, siis läheb kül asi hapuks.

Vaevalt Unicman need suusad sinna enda sõiduoskamatuse pärast toppis(tahan öelda, et Unicman oskab ilma suuskadeta sõita)
Millegipärast arvan isiklikult, et tegu on ikkagi mootorratta eksponaadiks mõeldud masinaga, mis võiks enam vähem olla kõikide lisadega.
Siit ka arvatavasti suuskade idee, ise ma selliste asjadega ei julgeks sõita. Ebatasasused teedel, mõni auk ja kohe teeb masin 360kraadi. Kuid usun ka, et Unicman ei harrasta selle masinaga paksus lumes sõita sellise masinaga- võta kuigi hullu kinni.
kahjuks pole ise veel proovida saanud sõita nendega, aga usun et saab hakkama! Suuskade külge käivad veel sellised kummid, (mida ma veel leidnud ei ole) et kui ei kasuta, tõstavad nad suusad üles!
unimüts Kirjutas:... usun ka, et Unicman ei harrasta selle masinaga paksus lumes sõita sellise masinaga- võta kuigi hullu kinni.

Mingi vastuse sellele küsimusele annab vast kommenteeritava kaasfoorumlase avatariks olev foto. Õhuke lumi ei jäta igatahes velje siseküljele sedavõrd paksu kihti... enda praktikas proovitud Smile
Rootsi armee viib suisa läbi talviseid mootorratta juhtimise ühenädalaseid kursuseid
Saksas ka üks selline sõjaväe jawa saadaval (paari suurema erinevusega).
Samas ka sellel puuduvad suusad, seega tõesti erinevates maades monteeriti kõike külge.s6jav2e-jawa
Seoses suuskadega tekkis mul selline probleem, nimelt oleks vaja mingisugust kummimaterjali nagu antud pildil detail nr.12 http://www.pilt.ee/photo/664448/16712082/

ise ka täpselt ei tea mis asi see olema peaks, aga mingi kumminöör, mis venib piisavalt. Praegu asendasin selle neljakordse kumminööriga, mis on mõeldud koorma kinnitamiseks, kuid see jääb ikkagi liiga nõrgaks.

Kui kellelgi mingeid ideid on, andku teada!
Väike ettevalmistus Talveralliks: http://www.album.ee/?o=316826965