automoto.ee foorumid

Täisversioon: Projekt IZ56
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
SadTere armas motopere ma avastasin kuuri all IZ 56 tsikli aga oli lahtivõetud ja lappan ta kokku. Asi on selles et olen 16 ja nii võimsa tsikliga oleks WÄGA lahe sõita ja eitesid saaks ka aga ei taha seadustega pahuksisse sattuda ja lube oleks vaja teha palju see maksab??? ja tehnilist passi pole!!mida teha
moskvits Kirjutas:SadTere armas motopere ma avastasin kuuri all IZ 56 tsikli aga oli lahtivõetud ja lappan ta kokku. Asi on selles et olen 16 ja nii võimsa tsikliga oleks WÄGA lahe sõita ja eitesid saaks ka aga ei taha seadustega pahuksisse sattuda ja lube oleks vaja teha palju see maksab??? ja tehnilist passi pole!!mida teha

Kas IZ-56 just võimas tsikkel nüüd eriti on, muidugi kui ennem aint võrriga sõitnud siis jahBig Grin
Eitesid saada,hm kah võimalik, kuid selleks peaks ta korralik olema, või ikkagi mingi muu võimsam tsikkelBig Grin

No kui sa 16 siis saad teha aint 125ccm load, nii et selle Iz-iga sa ei saaks nii või naa sõita.A-kategooria erinevates autokoolides erinevate hindadega kuid sinna 4000-5000 kanti jääb
Dokumendid saab ka tekitada, see ei ole probleem, sellest siin foorumis lahatud küll
Kusagilt kuulsin, et 18 aastaselt saab kuni 250ccm load teha...on see siis tõsi?

mati

18 aastaselt kuni 500ccm load Smile
18 a saab kuni 25kw(kuni 0,16kw/kg) load! 2 aastat staazi ja siis võimalik teha piiramatu võimsusega load!
Kas peab olema 2 mootorrattajuhi staazi või piisab B-kati sõidukogemusest ka ka? Staaz hakkab jooksma peale vahtralehti? Kui 21 olen siis saab kohe ka ilma piiranguteta A-kati?
madeinussr Kirjutas:Kas peab olema 2 mootorrattajuhi staazi või piisab B-kati sõidukogemusest ka ka? Staaz hakkab jooksma peale vahtralehti?  Kui 21 olen siis saab kohe ka ilma piiranguteta A-kati?

Piisab B-kati staazist ka
Kui oled 21 ja omad 2 aastat sõidustaazi siis saad piiranguteta A

18 aastaselt,ei ole mingi 500ccmi load nagu Mati arvab, vaid 25kw piirang
kohe automaatselt ei saa! Pead uuesti eksami sooritama, et saada piiranguteta lube!
ats97 Kirjutas:kohe automaatselt ei saa! Pead uuesti eksami sooritama, et saada piiranguteta lube!

Mis sa ajad?
Mõtled, et kui ennem oli 25kw piirang ja siis tahad saada piiranguta?
Siis tõesti peab uuesti eksami tegema
Kuid kui on B-kati staaz olemas ja 21 vana siis saab kohe teha piiranguta A
just nii ma mõtlesin Tsiklivend!