automoto.ee foorumid

Täisversioon: sepad - kus on Tartu ligidal mõni sepp
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nu nii. Äkki keegi oskab vihjata Tartu ligidal olevale sepale. Nimelt vaja veidi alumiiniumi sulatada. St otsin kohta, kus kivisöega midagi köetakse. Tavaliselt sepad tegelevad sellega, samas ka veidi oskustega meest vaja.

Seega palun abi - äkki keegi oskab öelda, anda infot.

Kindlasti vaja Tartu ligiduses asevat inimest.

Info siia või ES
Mida sulatada vaja on...?
Mul on olemas Lumiweld`i komplekt, millega saab kokku keevitada nii alumiiniumi kui ka kõiki teisi selle metalli sulameid...(S. o. karterid, geneka korpused, kronsteinid jne....)
Uut kollektorit vaja teha. Keevitus ei huvita eriti. vaja teha ikkagi uus detail ja paksust alumiiniumist.(ca 4-5cm paks)
Jesper Kirjutas:Stihl: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=13551

Jup sul on õigus. EElmises teemas ma küsisin kust saab materjali. Nüüdseks olen jõudnud järeldusele, et sellist materjali ei saa nii kergelt kätte - Seda ei liigu üldse eriti. Ja kui saaks kätte siis maru suures kogusena.

Eelmine teema oli ka kategooriliselt sulatamise vastu. Siin pean ma aga paluma infi just selle kohta.
Roiul sulatavad ja mitte vähe. Küsi suvalise tondi käest, küll räägivad kus on oü sepasell.

televiis

kui veel materjali tarvis siis saan äkki isegi aidata.. sõbral nimelt oli miski kümmekond kangi u. 30x15x5 ..need umbkaudsed ,ehk olid pisut suuremad.. nii et kui vaja siis võin küsida.
kui freesimist/lihvimist arvestada peaks mu detaili suurus olema ca 45*100*130.
Seega väiksema paksusega materjalidest kokkupanna sellist hmm - võimalik samas ei tahaks.

televiis

unimüts Kirjutas:kui freesimist/lihvimist  arvestada peaks mu detaili suurus olema ca 45*100*130.
Seega väiksema paksusega materjalidest kokkupanna sellist hmm - võimalik samas ei tahaks.

srry.. need arvud ike 30x15x5 cm or 300x150x50 mm
Smile
minu viga.
Võid uurida kas sealt saaks minule vajaliku tüki. Oleks igati tänulik kui uuriksid.