automoto.ee foorumid

Täisversioon: Riga käikude trossi paigaldamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ix001

endal Riga S-52 ja selline jama,et vana käigutross läks katki. nüüd kui tegin käepideme sisemuse lahti, leidsin sealt ainult ühe metallist pulga,mis on läbi lenksu aetud ,ja metallist jublal on väike auk sees. ( selline väike,läbimõõt 2cm). nimelt olen selle alal võhik ja loodan teie käest abi saada- kuidas ma saaksin trossi otsa paigaldada käe pideme sisse!!??
Tänud ette!Rolleyes

stellatüüp

see tinutatud ots käib läbi augu
Üks trossi ots käib sinna metallpulga külge, tõmbad trossi sealt läbi. Siis paned pulga lenksust läbi ning teed trossiga lenksu ümber pool tiiru nii, et tross käheb läbi pulga sees oleva sälgu teiselpool lenksutoru. Käepide otsa tagasi, ja ongi kõik. Katseta, paremini ei oska ma ka seletada. Ära unusta trossi eelnevalt määrida.

ix001

eks see isandpaugu jutt tundub loogilisem,kuna olen vaatanud ja sinna pulga otsa minev trossi otsa ei lähe mingi suur tina plönn( ei mahu).
eks varsti läheb proovimisele. muidugi,kui keegi teab asjast täpsemalt seletada,andke teada!