automoto.ee foorumid

Täisversioon: Bmw e34 vajab remonti...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii ma nyyd siis bmw 530 omanik!!!
Aga paras parsa on !!:C
Esimene jama!
Salongi soendus : tuleb sooja kyll , aga ainult jalgadele ja aknale!!
Teistest avadest tuleb ainult jäist 6hku!!
Keegi v6iks mulle rääkida mis systeem on seal ? ei tahaks nigu niissama ka lammutama hakata!!
JA milleks seal kaks temp. nuppu on?????

Nii teine jama on :
see niinimetatud pardaarvuti piiksub pidevalt ja seal ees jooksevad mingid kurjad kirjad , millest ma aru ei saaa!!
Ja kolmas kysimus!!
Kas 88 aasta 500 on samad esisillajupid mis näiteks vanemal 500(e28)
Ma m6tlen ntx roolivardaotsasid ja pidurikettaid....


Aitähh ka vastajatele ette ära !!
Kui yldse keegi viitsibki vastata?SadSad
salongi soojaga ongi niimoodi,et keskelt tuleb ainult külma õhku,sest keskmised on millegipärast pandud otse,ilma soendus radikat läbimata jooxma,ei tea miks see hea on. Enda bemaril hoidsin lihtsalt talvel keskmised luugid kinni Big Grin
temp. nuppudega on see asi,et üks nupp on arvatavasti juhile ja teine kõrvalistujale
sillajupide kohta pean katalogist järgi vaatama,kuid millegipärast on küll tunne,et istuvad. kõige kindlam on ikkagi jupid kõrvuti panna ja siis vaadata
pardaarvuti äkki üritab sulle meeleheitlikult meelde tuletada, et vaheta õlid, filtrid, küünlad jms ära! kui auto ostad, siis esimene asi on talle täishooldus teha! enne pole üldse muud nokkima vaja hakatagi.
vat selle nuppudega on nii et sul on kylmkappepal,ehk konditsoneer.
Nii!!
Mingi vargusevastane seade on ka kuskil peal..
Et kui juhiuks peaks lukus olema , bens .pump tööle ei hakka...
Aga vahetevahel ja kylmaga eriti jumpsib see asi....
Et kes teab öelda kuidas(Kas pump peab siis vait olema kui mootor seisab ja syyde sees on??) seda jullat sealt vahelt eemaldada v6i kuidas v6i kuhu pump yhendada et sellist jama ei tekiks??
Signaks on gemini , aga see vist erilist rolli ei mängi..