automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tagaklaas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Aga kas uuemate mossede tagaklaasid, nt 2140 oma sobib 412-le?
Minumeelest peaksid kõik tagaklaasid mudelitel 408-2140SL sobima üks-ühele. Ainult 408 ja 412 pole soojendusribasid klaasil.
Soojendusribad olid minu mäletamist mööda AZLK - 2140 JA 2140 SL ,mis läksid expordile.Kohalikul turul olid vaid need ,mis expordilt välja praagiti ning tagasi saadeti nii öelda väikeste defektide pärast.Kuigi samas oli ka neid mis olid ilma soojendusribata nagu näiteks mul endal AZLK 21405 sünniaastaga 1987Cool, export variantCool ja tagasi oli saadetud juhipoolse ukse all servas oleva kerge uksemõlgi pärast.Toungue
Aga kui keegi pakub või teab ,kus neid kleebitavaid ribasid tagaklaasile saab ,siis oleks tore kui sellest kas privasse või siia äkki teada annab!!!
minu '87a 21406 (põllumajandusvariant) omab igatahes sooja tagaklaasi. Eksport see masin mu teada pole; pealegi kas seda põllumehesõidukit üldse eksporditi - "väljamaa põllumees" ju põline rikas Smile
Igaljuhul mingi car heater selline must lapik süsteem, maksis 230 eek ei tee midagi,kas praak või muidu selline, aga puhub õrnalt ja ainult külma,kuigi peaks sooja puhuma.Loodan et saan tagasi viia.