automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawal jälle uued mudelid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.jawa.ee/page3.html
Tundub, et seekord pakutakse ka autosid...
Jawa disainerile annaks kümme plusspunkti.
täpsustaks veidi.

UUs DAKAR on jah veidi täiustatud. Ertiti tähelepanulik on selle juures uus amordi sisu. Nimelt on lahti saadud veneaja esiamordist. Teiseks tasuks kaeda tagumist mono amorti.

Ainus asi mis mul silma riivab oleks see, et gondel on maru kandiline, tuled nagu UFOl.
Selle eest on katsetatud vähestel 2 esipiduriketast. Mis annab ilusa vaate.

Samas eriti hea on see, et summutilt on kroomi vähemaks saadud, eelmine variant oli nagu "p..no"

RK@ esimene jawa mis meeldib jälle üle pika aja.
Jawa on lõpuks mõistuse pähe võtnud ja korraliku esihargi ikka teinud, see 638 oma raske 650 peal ei õigustand ültse ennast.Jumala vedel ja liiga lahja oli.
See jawa 650 enduro meeldib mulle igati, monoamort, ees tugevam esihark, summuti üleval, mootori kaitse
Seda üritan kindlasti proovida, saada ette kujutuse kui hea endurokas ta on.
Olen mina loll või on jawa tõesti ka bagisid tegema hakanud?
Keegi võiks neid kodulehe tegemisel sutike aidata. Hetkel tundub, et leht promob kohati hoopis valet asja: "Web Page Maker : Make your own web page easy!"

peaaegu unustasin öelda, et mulle ka nende uued mudelid meeldivad. kui tootevalikus oleks minule sobiv variant, siis ostaks pigem jawa kui mingi jaapanlase.
Ei tea uutest Jawadest midad ja sellepärast küsin,et kas Jawa valmistab endale ise mootoreid?Kui keegi teab siis kas on valmistatud ka uusi võistlusrattaid(motokross,ringrada).
isandpauk Kirjutas:Keegi võiks neid kodulehe tegemisel sutike aidata. Hetkel tundub, et leht promob kohati hoopis valet asja: "Web Page Maker : Make your own web page easy!"



Hmm nii ta on. Teeks sellle lehe kasvüi ise tasuta korralikuks, kuna jawa esindusel võiks ikka olla korralik leht.


Lõhnab väga noore kätetöö olevat see kodukas.



Jawa ei valmista endale ise mootoreid. Ta ostab nad sisse. --- vana uudis on see juba.
siim006 Kirjutas:Ei tea uutest Jawadest midad ja sellepärast küsin,et kas Jawa valmistab endale ise mootoreid?Kui keegi teab siis kas on valmistatud ka uusi võistlusrattaid(motokross,ringrada).

Jawa kasutab Bombrideri mootoreid
Võistlus rattaid teeb Jawa Divisiov, tänavatsikleid Jawa Moto, need kaks eraldi firmat
siim006 Kirjutas:Ei tea uutest Jawadest midad ja sellepärast küsin,et kas Jawa valmistab endale ise mootoreid?Kui keegi teab siis kas on valmistatud ka uusi võistlusrattaid(motokross,ringrada).
Mootorid on Rotax 650.
Aga Jawa supermoto oli avalikkuse ees alles hiljuti, huvitav, mis sest projektist saanud on? Igavesti vinge mootor oli neil küll seal peal, 600 cm2 ja 80 hp.
http://motokros.nedivse.cz/jawa.htm
isegi ostaks sellise supermoto jawaSmile
Mini Kirjutas:isegi ostaks sellise supermoto jawaSmile

nii huvitav kui see poleks pole ma kuulnud eriti neist Võistlus ratastest (Jawa Divisiov toode) EEstis. St neid pole Eestis müüa.
Palju neil muidu hinnaks tuleks?
Tundub, et hakkavad lääne(kaugida) rataste tasemele jõudma. Ega keegi ei tea kas ka hind pole neil järsku kallim kui vanadel mudelitel?
Disain suht hea, aga kui ma endale sellise ostma peaks, siis kohe ilmuks sinna ka mõni asisema välimusega summuti.
Mulle ka see piraks summuti ei meeldi! Smile

PRIITO

<<< meeldib väga_väga___väga räigelt see pirakas Style'i summuti ja kavatseb tolle mudeli endale paari aasta sees soetada.
siim006 Kirjutas:Ei tea uutest Jawadest midad ja sellepärast küsin,et kas Jawa valmistab endale ise mootoreid?Kui keegi teab siis kas on valmistatud ka uusi võistlusrattaid(motokross,ringrada).
Eelmisel aastal korvide(krossi) MM-il tsehhid sõitsid küll sama mootoriga, mis Jawa 650-l peal on. Liikusid päris kenasti, suurem erinevus teistest oli ainult see, et korvis oli kaks sumpsi pauna (teistel kõigil on üks).