automoto.ee foorumid

Täisversioon: kitsad kummid läksid jalutama
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hetkel olen veidi õnnetu
Siitsamast foorumist hea inimese jurka kaudu teisipäeva õhtul ostetud komplekt 13 tolliseid 145 laiusega protitud talvekumme võttis jalad alla ja läks tallinnas sõle tänava algusest jalutama. Lõhuti ka minujaoks vägagi hinnalise '76 aasta zaz968a ukselukk ja kolmnurk klaas. Kui keegi lähiajal sedasorti (,vananeljakandiline ruudustik,kitsas) kumme märkama peaks mõnes vähe kahtlasemas kohas  siis andke palun teada tel 5640063 või minupärast kasvõi politseisse(avaldus esitatud aga ega nad ise nagunii midagi liigutada ei jõua)

Mul on mingid 13" kitsad talverehvid võin laenata või ...

Kui huvi siis helista 51 79 063 Priit.
Asukoht Tallinn.
Mul peaks mälu järgi ukselukk olemas olema, nädalavahetusel võin otsida. Kolmnurkklaasi kahjuks pakkuda pole enam, kere sai just maha müüdud.
Suured tänud, tegelikult ukseluku saan maalt (nagunii lõunaosariikidesse asja on nädalavahetusel), klaas on isegi linnas emajuures keldris olemas, kummide mure tundub ka et saab ära lahendatud.... tundub et on isegi reaalselt enamvähem võimalik talverallile jõuda Smile