automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mure NISSANI raamiga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkis sõbral autoga Nissan King Cab probleem, et ei läinud ülevaatuselt läbi kuna raami tagaosas pidid praod sees olema. Siit nüüd küsimus, et mida ette võtta. Kas tohib seda keevitada või tuleb uus raam kuskilt hankida? Kas Eestis on mõni maasturite lammar ka nagu on näiteks Roosna-Alliku pakiautode ja fordi lammar?
Minul oli tagaratastest tahapoolea raam väga nutune, pikitalad olid lausroostes, kohati läbi roostetanud. ristitalad olid olematuks roostetanud.
Käis spetsi juures keevituses, pikitalasid arstiti lappimisega, risttalad said uued, ainult neetide asemel poltidega. värv peale ja ok.
Raami saab keevitada, (ei tohi risti läbi lõigata uue jupiga jätkata. vaja horisontaal/vertikaal pinnad erinevatel kaugustel lõigata jne). Ma ei ole eriline spets, soovitaks mõne tõsisema tegija käest küsida.

Lammutuse raam on kahtlane, tõenäoliselt vanema masina puhul sama roostes vms. Avariilise puhul vaja veel uurida, mis kõver jne. suur töö vahetusega peale selle. Lammarid on olemas, aga loe näiteks 4x4 foorumist, mis hindu seal küsitakse.

soovitaks lappida.