automoto.ee foorumid

Täisversioon: Pidurid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Milles võib olla viga, kui autol seistes ja eriti sõidu ajal pidurivedelik aeglaselt ära kaob? Peapumbas muudkui tase langeb
Pidurite töösilindrite mansetid lekivad,torude kinnitused lekivad ja veel võib peasilindri mansetid lekkida. Viimasel juhul jookseb õli salongi põrandale mati alla.
Peaks nagu selge olema?
Minul 2140'nega lekkisid peasilindri mansetid, aga salongi asi ei jõudnud. Vaid pani mööda vaakumvõimendi voolikut sipsti sisselaske kollerktorisse. Enne pidurite ärakadumist olin ma ikka väga hämmingus miks ta ühe küünla ära tahmab, kahtlustasin juba katkist õlirõngast vms. Aga Üloärist ostetud remondikomplekt ja X tundi tööd ajasid selle asja korda.
mulle väideti et kuskilt võimendi juurest võib kah, on see võimalik?
piezvaniman Kirjutas:mulle väideti et kuskilt võimendi juurest võib kah, on see võimalik?

Usu mind - mossejuures on kõik võimalik Big Grin Minul lekkis samuti peasilindrist, salongi poole, põrandale mati alla.
Samahästi võib mõni ühenduskoht või lausa toru omadega nii läbi olla, et laseb õli läbi. Auto kanali peale või lae alla ning peaks näha olema, kust on õline Smile