automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kuidas vabaneda postituste e-posti teadetest?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuidas vabaneda sellest,et mulle ei tuleks enam meile sisuga a la, et regardman kuskil kirjutas jne.Vanasti mulle see meeldis,aga nüüd,mida rohkem ma kirjutan siia,seda rohkem neid kuradi meile tuleb..Toungue Et kustkohast ma need maha saan võtta? Kusjuures kirjutamisakna alt võtsin e-mailiga teavitamise lingi maiteakuimkitu korda maha... Et keegi aitaks?Smile
Sama probleem, hullumoodi närvidele käib kui inbox on automoto kirju täis.
Nendes teemades, millest saadetakse oled postitamise ajal jätnud linnukese sellesse kasti ,et kui uus vastus tuleb saadetaks e-maili.
mossepower Kirjutas:Nendes teemades, millest saadetakse oled postitamise ajal jätnud linnukese sellesse kasti ,et kui uus vastus tuleb saadetaks e-maili.
tuline õigus.
tagantjärele saab asja muuta vajutades "unsubscribe" nuppu vastava teema juures oma "kasutaja seadetes", seal:
http://forum.automoto.ee/usercp.php?acti...scriptions

ning üldist automaatset mailisaatmist teemadest, kus oled sõna sekka öelnud, saab lisaks postitamisakna "e-kirjaga teavitamise" linnukesele sättida ka oma seadetest "Automatically subscribe to threads you post in." kastist - sealt:
http://forum.automoto.ee/usercp.php?action=options
ehk siis see seadete-linnuke määrab, kas uue postituse aknas on vastav soov algselt olemas või mitte.

eks see võõrkeelne tekst arusaamatu ole - aga ehk jõuame kunagi ka need muuta Smile

teet
Mina panin postkastist lihtsalt ``blokeeri saatja``.
Sama mure häiris, kuid muudke profiili, ning võtke e-post üldsegi ära.
Pange päris e-mail sinna lisainfosse mis teil on nime all oma profiilis. Näiteks minu profiil.

Tekkis küsimusi - PT abiks.
Miks keemiat teha, Teet ju seletas, kuidas õige on.

Kui e-mail lisainfos on, siis on ta spämmirobotitele kättesaadav. Õiges kohas olev e-mail võimaldab foorumi vahendusel ühendust võtta, samas ei ole ta avalikult kuskil näha, niiet spämmirobotid jäävad pika ninaga.