automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz jup3 palub abi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

asixmer

Tere
Probleem siis selline, et IZ ju3 ´mootor ei käi, milles võib viga olla???
Kraan lahti, uputad, paar matsu ette, süüde vänta ja käib...käib kuskil 1min kaob üks pütt tagant, käib veel kaob teinegi võtad küünlad maha jumala märjad puhastad ära paned peale lööd käima sama jama...Karbuss 10X puhastatud reguleeritud, pandud uuesti algsesse asendisse (reguleerimise suhtes) kuna varem töötas ideaalselt kapitaali mootor, kuid kahjuks juba lahti võetud kuna laager läx ära...süütemäng on ka üle vaadatud kuna alguses oli mure just seal kuid see sai korda...küsimus veel mis küünlad on parimad jup3le? aitäh vastamast kui keegi midagi jagab...
Seda küünla vahetust võiksid proovida. Äkki tõesti kaob säde küünla vahelt ja siis läheb küünal märjaks.Sul ikka orginaal karburaator peal?  
Võiksid proovida ka nõela kõige alumist astet ja kruvi kinni.  Aga sain aru et seda oled juba üritanud.Rolleyes


Kui tõesti midagi ei saa, siis müü jupiter mulle maha. Mul on plaan osta endale üks jupiter.Cool

asixmer

küünlaid on 4 erinevat paari seal peal olnud Big Grin a11 käib kõige kauem need said uued kohe ostetud, aga täna ja homme siis konkreetsemalt need asjad üle teha ikka veel üks kord uued tihendid värgid ex siis näis.

asixmer

maha kohe kindlasti ei müü
poleks väljakutset :d teised tsiklid käivad hetkel nagu nööbid
OK edu sulle!! Aga ei saanud aru ikka, et mis karburaator sul peal on? Orginaal?
kas ikka tihendid peavad w ma arvan et eska tihend on puruks või peale paneminsel tuli vedru lahti mis tihendit väntvõlli külge surub.ja need plaadid mis hoiavad väntvõlli kestas seal ääres käib tihend kas se ikka on ja kas küünlad on õlised või ikka penased tasub täpsemalt uurida.

asixmer

njah kui kokku pannes tsikkel toimis ideaalselt mured tulid vähe hiljem kuid eile saime tsikli pooleks päevaks korda siis sama jama...küünlad ei ole õlised vaid pigem bensused...aga muidugi ei välista tihendi muret

VDO

Kui silindrisse kuskilt õli imbuks, siis käies ju tossaks rohkem ja seda oleks märgata.

asixmer

uskuge või mitte aga viga oli akus...samas genekas laeb paned laadija pealt käima võtad akujuhtmed lahti tsikkel käib...aga kas aku läbi siis et jookseb laadides hoopis tühjaks kuigi ma pole sellist asja veel kuulnud...teine aku peale ja tsikkel oli jälle endine samas suht uus aku oli kevadel ostetud...sai veits lahja küll aga polnud siia probleeme tekitanud
(8ah)
Mul endal ka suht sarnane mure, et panen tööle ja töötab ilma akuta kui otsad eemaldan. Ma ei tea kui kiiresti sul aku tühjaks saab, aga ma saan ikka päris tükk aega sõita, kuid siiski laadimise korral ei tohiks aku tühjaks ju saada..