automoto.ee foorumid

Täisversioon: sportpütt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus kodusel teel valmiva nn otseläbi sportpüti kohta. Tean, et läbimineva toruna kasutatakse vist nn aukudega toru. Kui nüüd ise neid auke puurida, siis millise jämedusega puuriga ja kui tihedalt ning millises vahemikus. Kas terve püti ulatuses(kui püti pikkus on näit 60 cm) või siis teatud vahemikus. Kas keegi on ise pütasid valmistanud või teab hea sõnaga toetada ja õpetada.
olen ise omale teinud ja olen kasutanud nii puurimis meetodit (ääretult vaevarikas sest aukke on päris palju), kuid leitsin kergema lahenduse sõelpleki näol mida peaks saama põllumajandus tehnikaga seotud poodidest. pool ruutmeetrit oli üle 200 krooni midagi ja sellest saab kaks toru välja väänata.
igaljuhul kui teed siis ära unusta klaasvilla panna sisse sest muidu saada sa heliks ääretult väsitava tärina
Kas näiteks hääle seisukohalt on oluline ka, millise läbimõõduga augud peavad olema või kui palju villa panna. Püti sisse panid ju ikka ühe pika toruna selle sõelpleki
no ise viimane mis ma ladale tegin tuli küll rohkem kõlakojana ja sõeltoru jämedus tuli 7 centi ja kogu pauna jämedus 11,5cm. pikkuseks oli koos otsaga mille sees kah oli sõeltoru umbes 70 cm ja kogu asi oli ilma villata.......
aga räägi täpsemalt millele sa seda sumpsi teha tahad siis äkki oskaks aidata rohkem