automoto.ee foorumid

Täisversioon: Üks tagumine rattas ei pidurda Honda
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.Sai täna töökaaslase Honda pidureid sättitud ja ÜKS TAGUMINE tagumine rattas ei pidurda ,klotsid korras,silinder töötab,käsipidur võtab aga sõidupidur on lahja .Õhutasime õli jõuab kohale. Aga pidur ikka lahja .Kas võib viga olla regulaatoris ja Või on õhutamises mingi konks .Mõistus otsas Äkki keegi oskab midagi tarka soovitada Auto ise Honda civic 96.a. ilma ABS-ta .

tegelinski123

ainuke võimalus minu arvates on et ei teki piisavat surevt töö silindris
ehk lekkib kusagilt mõni nippel natuke lahti rohkem ei oska aidata
See viimane postitus on küll hästi asjalik Big Grin

Kas klotsid on ära reguleeritud? Töösilindri vastasküljel paikneb mõnikord regulaator, millest keerates tuleb klotsid mõlema ratta juures trumlist võrdsele kaugusele reguleerida. Mina teen seda tavaliselt nii, et keeran regulaatorist peale, kuni ratas hakkab raskemini ringi käima, ning siis natuke tagasi.
Mis te selle autom. regulaatoriga tegite?
1.Klotsidel on küll autom.reg aga igaks juhuks keerasin käsitsi veel peale nii palju et piduri klotsid õrnalt takistasid .
2. Regulaatorit ei torkind veel aga arvan et seal on mingid kolvid ja mansetid
3.Käsipidur on pärast nokkimist väga hea
Eks elu näitab momendil ei oska midagi tarka öelda Veel tegelt kas esimene vasak ja tag parem ratas on ühes ahelas  
Tänud kõigile kes süveneda viitsisid Ja muidu minu arvamused honda kui auto kohta on igati positiivsed vot