automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mida teha ZAZ-iga?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Mu endisel bagil oli peal sapperi forsitud mootor. Sellega oli kunagi isegi võistlust sõidetud. Ja tehtud oli see Svensoni tuttava Karla poolt. Mootorit me ise lahti ei võtnud, aga mootoril pidid olema vaz-i kolvid, sportnukkvõll, õhemaks treitud hooratas jne. Ise aretasime peale vaz-07 karbussi. Ja võib öelda, et bagi liikus ikka edasi küll. Nüüd on see mootor koos bagiga ilmselt kusagil Tallinna kandis.....
[Pilt: sapakas.jpg]
Olin ka kunagi muhu omanik, millele sain forsitud Lada kolbidega mootori peale.
Edasi läks nagu loom, ainult et bensiin pidi olema A93,
76-ga kippus detoneerima, keera süüdet kuhu tahad, ei mõjunud.
Kõik oli vägev, ainult et kulu-artikkliks hakkas väntvõlle minema.(lihtsalt läksid pooleks)
Sad
Kas muhul poolassid pidasid vastu? Sapparil lähevad poolassid üsna kergelt pooleks, ka lihtsalt korraliku hea mootori ja kurnava sõidustiiliga.
ZAZ 965
Pooltelgedega polnud minu ajal probleemi,
pidasid vastu küll.
Katsun homseks mõne pildi ka üles panna, oli omal ajal \"tuunitud pill\":lol
Lai velg, märg asfalt, peegelklaas, sport istmed, spolilerid jne.Big Grin

Shadow of Me

Vaadake sinna www.zone.ee/zazralli
Pole tükka agega näind et sapperist midagi normaalset ehitatakse, kabriovärk on juba tavaline

killer23

Auto lehes oli küll päris lahe zaz,i projekt.

retroauto

kui siin juba zaz-idest juttu tehti, siis ega kellegi pole juhuslikult üle või ei tea kust saaks kaks eesmist originaal suunatuld muhule? Smile

nagu ka kõrval olevalt avatarilt näha on, siis minu omal on nad puudu Sad

metallmees

ennevanasti oli pandud iz-le 30 hj sapperi mootor peale ja õliradikas oli viidud gonli peale,endalgi oli plaan ehitada dnepri raamile aga siis ei leidnud käigukasti ja asi jäi poolde ilma (hiljem sai mootor kah veel ära kingitud)
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: auto-fänn
ZAZ 965
Pooltelgedega polnud minu ajal probleemi,
pidasid vastu küll.
Katsun homseks mõne pildi ka üles panna, oli omal ajal \"tuunitud pill\":lol
Lai velg, märg asfalt, peegelklaas, sport istmed, spolilerid jne.Big Grin
_________________________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saabSmile
_________________________________

http://www.album.ee/?o=207692679
Lehti: 1 2