automoto.ee foorumid

Täisversioon: Probleem: Iz Planeta 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt summutid:
Kruvin tagant mutrid lahti ja võtan sõelad välja.
Ja mis vastu vaatab? Mingi kiht sellist õlitaolist tumehallikat  ollust. (Mis on peaaegu voolav.)

Millest võib see olla tingitud? Ise kahtlustan bensusegu, sest sõidan põhiliselt 76, sest seda lihtsalt on mul nii paljuWink
Aga ehk keegi teab paremini?

Ja edasi:
Kuidas oleks kõige lihtsam seda ollust sealt eemaldada, koduste vahenditega?
Andke nõu.
Äitäh.Smile
Kust seda A76 nii palju saada?
Eemaldada saab läbipesemise/traatharjaga nühkimisega ja põletamisega(soojaõhupuhuriga kuumutamise).
madeinussr Kirjutas:Kust seda A76 nii palju saada?
Eemaldada saab läbipesemise/traatharjaga nühkimisega ja põletamisega(soojaõhupuhuriga kuumutamise).

Isa sai seda "tuvustega" 4*200l vaatidena.Wink ja kulutanud olen alles 1 vaadist alla pooleBig Grin
Aga kajuks on see "tutvus" isik asjaga vahele jäänudSad
Ja rohkem pole võimalik juurde orgunnida.
Põhjus ehk rohkem õlikoguses küttesegu tegemisel ja õlis, mida selleks kasutad või on varem kasutatud.
Kui oled summutid seest puhtaks põletanud, tasuks vaadata ka väljalaske aknad üle ja kui saeal on tagitanud, siis need puhtaks rookida.
Ma saan ka tutvusega idanaabritel 76-te 6.- liiter tellisin 150 liitrit- masin käib sellega paremini ja sellel bensul on ikka bensiini lõhnad mitte nagu etüülitud bensiinil mida meil müüakse pea 14 eeku liiter. jah sellel on ka pahesid: saastab loodust ja masin tahmab tiba rohkem aga muidu igati kõlbeline.