automoto.ee foorumid

Täisversioon: opel kadeti generaatorid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
no tere olen siis ka enda kadeti kuurialt välja ajanud aga vaat selline probleem on tekkinud et tahax nagu suuremat tümmi sisse panna vähemalt kaks 50A võimu aga generaator et kannata seda
ma tean et osadel autodel on võimsamad generaatorid aga millised sobivad 1.3 liitrisele kedetile
juba ette tänades
kadettE-le pandi Delco ja Bosch generaatoreid. Pigem on tegemist "opeli genedega" - kuna mootorid ei ole ju mudelipõhised vaid margipõhised, sõltudes vaid aastast/mudelikäigust Smile
eri suurusega motode vahel on generaatorid vahetatavad (vähemalt kui "mootoripõlvkond" ja silindrite arv on samad).
kadetil on 70A gene maksimaalne, mis tehasest pandi. Leiab 16V GSIde kapoti alt - aga ehk oli sama gene ka muudel 1.8 ja 2.0 motodel (vectra, astra, misiganes suurem R4)... 1.3 kotlettidel on 45A generaatorid. Kusagil '92a kandis hakkas Opel roolivõimu ja generaatorit ühe rihma alla panema - sellest ajast alates on roolivõimuga masina ja võimuta masina generaatorite rootori ots erinev (lai vs 10mm).

PS! Järgmine kord paneme ikka informatiivse pealkirja teemale, eksole?
Kui rõhk sõnal ,,OPEL,, siis kunagi peetud Rekordist on järele jäänud Delco Remy genekas. Peaks olema töökorras. Mingeid numbreid ei suutnud küll leida. Auto oli 86 aastast 2.0 mootoriga ja ilma rooli keeramise võimuta. Kui on huvi siis ligemise aitamise ja tööruumi korrastamise eesmärgil annaks ära.
Terv.Jaanus
nu aga kus sa elad ja kuidas ma sellele j2rgi saaks tulla
ise elan tallinna ligidal ja k2in paides koolis
Ise elan Elvas, nii et vahemaa natuke pika võitu.
Terv.Jaanus
jah seda kül
aga ei tia palju postiga saatmine maksma l2heks