automoto.ee foorumid

Täisversioon: Auto kokkupanek
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Nimelt plaanis panna autole uus juthmestik peale, sealt ka küsimus
kas peaks laskma midagi pistikutesse kui neid kokku panen, mingit korrosiooni tõrjet või midagi?

Teine
mure sai ka kõik mutrid-poldid tsingist läbi lastud , kas kasutada kokku pannes davoti või mingit määret?


Pistikud tuleb lihtsalt läbi pesta, suruõhuga kuivaks ja enne kokkupanemist mingi suvalise juhtmemäärdega määrida.
Valvoline Clean Tronic ntx. (http://www.valvoline.ee/products/carcare...ronic.html)

Poltide puhul on minu lemmik vasemääre. Vähemalt tulevad sama kergelt paari aasta pärast taas lahti, kui vaja....
Taas abiks sama kontori toode.
kus sa neid polte ja mutreid tsinkisid
julgen väita, et tegid külmgalvaanikat ja see sul paari aastaga rebane uuesti
täna viisn kõik mis ära käis, normasse, minu teada nad teevad seal ikka kuum kalvaanikat?!
veel üks küsimus kus kohast võiks saada kummimatti umbes 2-3mm paksust ,nimelst vaja mõningad tihendid sealt välja lõigata.

tänud
Suvaline kummimatt ei sobi tihendiks mitte mingil juhul...Pigem sis juba tihendipapp, mida Volga poes peaks müüdama...

Aga miks õigeid tihendeid ei kasuta...?
Ma kujutan ette, et volvo sellised asjad ei maksa mitte midagi...
tegemist on tulede vaheliste kummitihendidega, mis keemiat ei saa, vett ainult.
Raske neid saada pole tõesti aga kuna need on nii võrd labased tihendid siis
ei näe mõttet maksta nende eest paar sada krooni tükk. Neid ikka läheb, ka kapoti all on mõned. Et metall vastu metalli poleks. Eelmised mis ära võtsin olid ka ise tehtud aga need juba natuke muredad.
Igasugune info teretulnud.
Stihl ega sa Smithi kellasid pole kuskil lasknud korrastada, tegemist siis
õli ja vee temp. mõlemad on kapilaar süsteemiga?
pühak Kirjutas:tegemist on tulede vaheliste kummitihenditega

Kas tulekopsiku  ja kere vaheline tihend? Seda võib ju vanast Nokia sisekummist lõigata...

Oma Smiths`idega ma ei teinud midagi, kõik töötab...
Täna veel...Toungue
Mis need Sinu omad teevad, et neid korrastada vaja on...?



Ma mõtlesin ,et järsku mingit ilma mustrita kummimati saadaval.
Kelladega mul nii, et taho paneb segast, spidol klaas mõrane, õli temp toru läbi lõigatud, vee temp näitab soojana kogu aeg 100 (tahaks kindel olla, et see ka päriselt nii on) bensu seier jääb kinni aegaajalt, peab nipsu tegema.
Kell ei tööta aga see tuli sellisena juba praktiliselt tehasest.


Kummimatte ja tihendeid müüakse Maardus Vana-Narva maanteel. Täpset aadressi ei tea, aga kui keerata Peterburi teelt Saha-Loo teele ja sealt sõita välja Vana-Narva maanteele, siis tuleb keerata paremale ning kupatada kilomeetrike Peterburi mnt poole. Paremat kätt jääb vana KEKi peamaja moodi torn. Selline rääbaka olemisega maja esimesel korrusel see firma tegutsebki. Neid torne seal lähedal rohkem pole, nii et leida polegi keeruline.
Wobla juhatatud koht on tõeline kummiparadiis. Ise olen suht sage külaline. Õhemat bensukindlat lehtkummi müüvad meetrikaubana (laius ca 1...1,2 m), erinevates paksustes, armeeritud ja ilma. Lisaks igasugu voolikud, seinatäis O-ringe, vedrusid, määrdenipleid ja mida iganes. Ainult see kummikraam, mida söögimarketi kassas pakutakse, on vist valikust välja jäänud.