automoto.ee foorumid

Täisversioon: k 750 juppide hinnad
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

lars

tre

tahaksin tead kui palju võiks maksta korralik ja töötav k 750 mootor ja siis veel silindri pead 2 tk (vanemad 3 triibuga) ja esi ja taga porikas ning külka koos raamiga ja tattaga ja tsikli enda raam kõik jupid oletame et on korraliku välimusega  küsin lihtsalt huvipärast mis hinnaga oleks sobiv osta et ma liiga hullult tünga ei saaks Cool

Eks hind oleneb ikka sellest, kelle käest ostad ja palju oled nõus välja käima. Kasutatud mootorid tavaliselt 1000-3000ni, tutika määrdes mootori eest küsiti viimati Kurtnas 10k.
Eraldi ostes tuleb kokkuvõttes kallim, kui tervenisti osta mõni masin doonoriks. Külka eest küsitakse 500.- kanti, raami eest 300.-(ilma dok.), mootorid alates 1000.- jne jne.

lars

aga mis hinnaga näiteks uued (silindripead 3 triibuga)
"aga mis hinnaga näiteks uued (silindripead 3 triibuga)" - kahtlen sügavalt, kas sa selliseid asju üldse uusi saad(kui siis väga kirve hinnaga), isegi kasutatud korralikke selliseid vähe liikumas.

lars

no mul näiteks on ja ma lihtsalt huvi pärast küsisin mis hinna klassist need võiksid olla aga see ei tähenda et ma neid müüma hakkan Big Grin
Ehh sind Larsi onukest, rebast siin mängimas ja müügihinda sondeerimas ostja maski all Wink
<<mis hinnaga oleks sobiv osta et ma liiga hullult tünga ei saaks>>
<<aga see ei tähenda et ma neid müüma hakkan>>

lars

Ma lihtsalt tahtsin saada rahva käest ausat vastustWink
muidugi tuleb enne seirata kui midagi ostma müüma või vahetama hakata muidu saad kas ostjana tünga või müüjana tünga Wink
mul on juba selle peale kogemus olemasSad.
ostsin k-750 ja esmapilgul tundus igati korralik ost aga kui kodus lähemalt uurima hakkasin siis digimuutus korralik igati sitaks ostuks kuna lähemal vaatamisel selgus et esi kahvel oli lihtsalt kuidagi sisse sõidetud ja toomisel ei pannud seda tähele.