automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kavrovetsi pütipea tihend...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olen seda umbes kolm korda vahetanud, iga kord laseb rohkem või vähem läbi. Tundub, et poes müüdavad vasest tihendid on liiga õhukesed. Väga suure jõuga ei kannata neid mutreid ka kinni keerata. Oskab keegi head nõu anda? Millest saaks teha hea tihendi Kavrovetsi püti peale?
Väga lihtne ju
Võta õlle plekkpurgilt vajaliku suurusega osa ja lõika silindri järgi välja
Mina tegin endal nii ja pidasid ilusti vastu.
Kui ei taha ikka pidama jääda siis võid 2tki panna.
Veendu, et kaas ikka sirge on. Need võivad ülekuumenemise tõttu teinekord kõveraks minna. Polte pinguta diagonaalis ning vähehaaval, vähemalt 3-4 korda peaksid saama igat polti pingutada. Ühekordsest õllepurgist peaks üldjuhul piisama.
Mina tegin millimeetrisest alumiiniumplekist ja pysib väga hästi, kuigi jah köige parem on vasktihend, mille oled eelnevalt kuumutanud- vastupidiselt rauale läheb vask pehmeks.
Viga võib ka olla äkki selles et silindripea jõuab ennem silndri vastu kui ta tihendi kokku tõmbab.Silindripea ja silindri vahele peaks jääma hästi väike vahe et kindel olla et tihendi on kokku tõmmand.Viga annab parndada sellega et viilida silindripead nati madalamaksSmile