automoto.ee foorumid

Täisversioon: Abi v6rrile!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

võrr82

Seletage mulle kuidas syydet 6igex panna palun!?Rolleyes
mees kui abi vaja siis pane mingi pulk küünla august sisse,keerad nii palju ratast et kolb on ü.s.s(ülemises surnud seisus) siis keerad kontaktid lahti paned kontakti serva vastu nukkmuhvi ja keerad kruvid kinni siis timmi kontakti vahe ära 0,3-0,4mm enda võral sai ka timmitud nii vana mootor. Mootor oli d6 aga sai aetud kurjaks küll tõmmas isegi kohapeal sussi ja kannakaid olen ka teind
A.Palu piibli järgi lk98-99 on võrri süütest juttu.
Pane kolb paar milli enne ülemist surnud seisu-st enne üles jõudmist,mõõda kasvõi kruvikeerajaga,siis reguleeri kontaktid nii et just-just hakkavad avanema ning peaks olema korras.Kui ei lähe korralikult käima kontrolli kondekat ja mähist.
3,4 mm enne ÜSS-i peavad kontaktid avanema, oleksid võinud osingut kasutada, seda palju kirjutatud.
...ja miks see asi uuniku all üldse oli? Võrrid võrride alla!
13piisab Kirjutas:...ja miks see asi uuniku all üldse oli? Võrrid võrride alla!

Ah et siin foorumis diskrineeritakse vastavalt kubatuurile??
Big Grin
Minu mitmekümnest võrrist jäävad enamus vanuseklassi 48-25 aastat... aga ikka pean laste juures istuma?
Sad
Aga kui nüüd aus olla, siis ega antud postitus ei sobinud oma algsesse asukohta küll.
oldmoped Kirjutas:Aga kui nüüd aus olla, siis ega antud postitus ei sobinud oma algsesse asukohta küll.
nonäed. Kodaniku kirjastiilist ning küsimusepüstitusest võib ju hoobilt järeldada, et tegemist on noore huvilisega, kes tahab lume sulades oma esimest liikurit põrisema saada - ning sellised asjad jätame heaga uuniku alt välja...
pruuv mii vroong Smile
Tegelkult ma olen mõelnud selle süüte üle ka natuke..
Kui juba erinevatel minski mootoritel on eelsüütenurk erinev, siis peaks d-mootoritega ka sama kala olema?
Tekst ajakirjast "Motomaania".
http://www.motodom.net/php/modules.php?o...load&cid=1
Siit peaks saama enamuse võrri mootorit puudutava.