automoto.ee foorumid

Täisversioon: vajaks abi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

sumbutaja4321

Kas keegi oskaks öelda palun mis on uuemate rollerite summutitesse pandud, et nad nii vaikset heli teevad (milline on nende ehitus ja kas seda summutit saaks ka ise teha.). Kas see võtab ka mootorilt jõudu.
Ja kui panna rolleri summuti d-8 mootorile kas see peaks siis sama vaikselt käima. Kui kellegil on siis kuluksid ära ka joonised.
ma m6letan, et see on t6iesti v6imalik, sõber proovis aga see v6ib t6iega benssu v6tma hakata ja mootor l6heb kah kiiremini puruks, kolvir6ngad hakkavad kuluma jne. aga kasuta ka teiste kommentaare minu oma ei v6i yhtida teiste omadegaSmile
hmm. Võrr on isegi vaikne!? Kui sõidan oma minskiga ja seejärel lähen võrri lükkama, siis on küll nii, et terita kõrvu ja kuula, kuna tööle läheb Toungue

Ilmselt võrrile rolleri summuti ei ole hea idee.
Mul vahepeal oli võidusõidu säärul Hikone väljalaske toru, see oli ikka super vaikne. Praktiliselt kogu kuuldav heli tuli mootori poolt, mitte summuti otsast. Hiljem saagisin tagumise (summutava) püti maha, siis hakkas väga karmi häält tegema Smile aga minek läks isegi viletsamaks. Kui on soovi, siis see tagumine pütt on siiani alles ja saadaval

n2utsu

Loomulikult läheb minek halvemaks: Võrril on otseläbi summuti, rolleritel on seinadega summuti.