automoto.ee foorumid

Täisversioon: Iz Planeta Sport krossikas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas keegi teadjam mees oskab, neist midagi rääkida, kuna sai 1 koju veetud paar päeva tagasi, ja on üks metslaneRolleyes

pilti kah.
[Pilt: normal_55%20058.jpg][Pilt: normal_55%20059.jpg]
Porilauad on kahtlased, paagist ei saa pildil hästi aru aga see vist kah, lenksukinnitused valed.
Masin ise muidu suht hea ja ergas traktor, normaalne vedu suht pöörete ülemises otsas ja altots kipub järsult ära vajuma. Mootor peaks olema põhimõtteliselt tavaline PS mootor, teise peaga (akende täpset võrdlust ei teinud aga tundusid tänavaga samad) ja teise süütemänguga. Sul veel vanema tüübi mudel - uuemad olid juba resonaatorväljalaskega... aga välimuselt on see vana minu arvates tunduvalt ilusam... kuigi paar hobust lahjem... aga selleeest natukene ühtlasema käiguga pikemas pööretevahemikus.
Suhteliselt kõrge masin, hea amordikäiguga ... aga sellele vaatamata tänapäevastele küngasradadele kõlbmatu vaid ikka selline vana kooli põlluradade masin. Vibra võtab muidugi pildi natuke uduseks aga sõita saab.
Paak ja esiost peaksid teised olema, nimelt Cz omad. Ma krossi ei plaanigi söitma hakata, rohkem metsavahel jne. Tömme on jah körgmela pool, aga saab ka tasakesi töristada.
Aga oskate äkki õelda mis aasta ta olla vöiks?
ja muid andmeid. ja niisama legende oleks ka tore kuulata Smile

samuti tahaks teada, mis öli bensiini sisse segada ja mis öli mootorisse öige panna oleks?
Lisan omalt poolt Kurtna mootorrattamuuseumis leiduvast isendist pildi. Uskudes pildi pealkirja, on tegu 1975 aasta mootorrattaga. Sellel masinal on originaal porilauad ja paak. Tagarehvi kommenteerida ei oska.

[Pilt: IZ-_Planeta_1975_(motokross).jpg]
Amordid on ka CŽ omad arvatavasti, ma ei näe hästi, kas tehasetähis on peal või ei ole.
Juttude järgi vahetati IŽide originaalamordid tavaliselt CŽ omade vastu, kuna IŽi omad olla liiga jäigad.
Jah esiots ja paak on CZ omad.

Samas, ega kellegil originaal paaki pakkuda pole?

Negative

maru Kirjutas:Kas keegi teadjam mees oskab, neist midagi rääkida, kuna sai 1 koju veetud paar päeva tagasi, ja on üks metslaneRolleyes

pilti kah.
[Pilt: normal_55%20058.jpg][Pilt: normal_55%20059.jpg]

Paljuga sa selle hübriidi ostsid?
liiga palju vist..
3000raha

Negative

maru Kirjutas:liiga palju vist..
3000raha
OMG? Nii odav .. Mu sõber müüs 10,000 .-
soh..
ta ei taha eriti töötada millegi pärast...käimalöömisvänt läks ka pooleks :S
aga ma vist hakkan nädalavahetusel värvitöödega tegelema.

Negative

maru Kirjutas:soh..
ta ei taha eriti töötada millegi pärast...käimalöömisvänt läks ka pooleks :S
aga ma vist hakkan nädalavahetusel värvitöödega tegelema.

Kuule, mitu cm3 ta on, ja kas sa seda suvel müüa ei tahaks?
Negative, sellised on üldjuhul 350 kuubikut.
350kuupi peaks tal olema jah. müügiplaane esijalgu pole. Kui just head hinda ei paku Smile

Negative

maru Kirjutas:350kuupi  peaks tal olema jah. müügiplaane esijalgu pole. Kui just head hinda ei paku Smile
Ning on ta raske? Ma olen 15, et kas ma jõuaks sellega sõita? Noh ma keskmine eesti mees Big Grin
möni vend ei ulata jalgu maha eriti hästi, ta peaks kergem olema kui tänavasöidu planeta. Aga seda raskust ikka on...
ning ma hakkan värvima teda, plaan on mootor, sumpa, raam ja veljed mustaks teha ning paak ja porikad ja esikahvel punaseks Smile
Sain just täna korda enda oma. Mootor on küll asendatud Jawa omaga. Tõmme on nagu jawal ikka, päris hea, käigud on just parajalt lühikesed, et metsa all enduurotada. Mingi krossipill see küll ei ole, pigem selline mõnus metsa- ja külavaheteede nautimise ratas. Kunagi oli olemas ka originaal resonaator-sumps, samasugune nagu praegu krossikatel on - mitme käändekohaga ja läks ülevalt paagi alt läbi.
vootele Kirjutas:Sain just täna korda enda oma. Mootor on küll asendatud Jawa omaga.

Kas sinu oma mitte osta.ee portaalis vahepeal müügiks ei läinud?
Oli jah, siis kui sellest mootorist totaalselt kopp ees oli. Tänaseks on mootorile tehtud põhjalik remont ja sõidab vägagi normaalselt.
Lehti: 1 2