automoto.ee foorumid

Täisversioon: Totaalne algaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

KidrA

...ehk siis ma tean mootoratastest samapalju nagu George Bush teab massihävitusrelvadest Iraagis Big Grin kogemus nendega piirdub mõndade sõittudega lapsepõlves aga nüüd on mõttes olnud pikemat aega muretseda mõni selline, rohkem meeldivad chopper stiilis motikad aga neid ei ole nagu eriti palju selliseid mis sellises kuskil kuni 70 000 hinnaklassis oleks ilusad.... ehk siis 4 varianti mis silma jäid auto24 saitil, alustame ilusamast muidugi
1. Harley-Davidson FL Panshovel
selline küsimus et ega vist sellisele juppe nagu eriti kergelt enam vist ei saa ja jupid vist ikka paraja hinnaga sellele?
2. Suzuki GSX-R 750W
3. Suzuki Entruder VS 800
4. Suzuki TL 1000s

Küsimus põhimõtteliselt sama kõigi kohta et mida üldse arvate ja kas mõnel näiteks juppide saamisega raskusi või hinnad kirved või ma ei tea midagi jama...võibolla keegi oskab veel tallinnas mingit asjakohast poodi soovitada?...Tänud
Mõtle enda jaoks kõigepealt läbi, mismoodi ja misjaoks sa kavatsed kaherattalist kasutada n. sõidad ainult üksi või vahel ka kahekesi - vaata oma väljavalitud masinate tagaistmeid, kus tagaistuja on otsekui sünnitustoolis. Sõidad sa linnavahel, linnade vahel, või kavatsed vahel ka mõne pikema reisu ette võtta - vaata paagi suurust ning võimalust kottide/kastide kinnitamiseks...

Nendest neljast soovitaksin ma sulle Suzuki Entruder VS 800 cc. Tõenäosus ennast kogemata surnuks sõita on tunduvalt väiksem kui nende kahe bikega. Tagaiste ka talutav >25km korraga. Vanakooli harley võib omada natuke probleeme ning on tõenäoliselt algaja perse vastu üsna julm (tagavedrustus puudub).

Tallinnas on palju motopoode. abiks siinkohal infoliin.
No sa pead endale selgeks tegema, kas tahad rahulikult ringi pödistada(chopper)
Või siis bike mis madalalt ei tööta ja on äkiline, algajale on need biked natsa liiga võimsad
Minu soovitus on proovi neid. vaata kuidas sulle isteasend sobib, kuidas tsikkel käitub sinuga jne.Proovi kõvasti ja siis tee alles valik

KidrA

Sain targemaks juba...nüüd peab veel sõitma õppima, lubasid pole küll aega teha Smile
Kindel on see, et kui sa otsustad Suzuki GSX-R-i kasuks, saame sind varsti haiglas külastada (paremal juhul). Tegemist on väga terava ja äkilise pilliga, mis isegi kogenud sõitjal kergesti käest võib minna, seega jäta see kohe heaga nimekirjast välja. Kui Suzu bike'i tahad, siis vaata pigem GSX-F'ide poole, päris algusesk kõlbaks ka ehk GS500

KidrA

jah ma juba Bike´d oma nimekirjast välja jätnud, need ilmusid ka sinna tänu ühele sõbrale kes neid lõpmatuseni kiitis, mul endal Bike´d nii väga ei meeldigi, pigem selline rahulik sõit stiilse chopperiga kui et pean hakkama hommikuti 5 anti-depresanti võtma et mitte üle närvitseda mõne Bike´ga Big Grin , leidsin just veel parema variandi, mis on kõvasti odavam kui need eelmised valikud, kuid samas pea sama hea...kui tsikli klubisse astun siis annan teada, saab rallitama mõni päev minna Toungue
Gs500 on kõige mõtetum tsikkel, mis saab olla, ei sobi see ka algajale, kasvad liiga kiirelt välja.
Mina hakkan chopperitega alles vanemas eas pöristama, seni kaua bikedega
Tere!
Foorum küll natuke teise suunitlusega, aga...
Soovitan soojalt sul TL mitte osta! Algajana sa ei kujuta ette, mis vääne sellel pillil on, tõsiselt. See pole küll TL1000R, aga ega palju alla ei jää. Väänama hakkab bike kohta väga madalalt ja seda jätkub punase ala- ja kõrgete käikudeni välja. Sport kannudega ehmatab ta hääl sul kõhu lahti. Sõidumõnu on eeskujulik, aga.. Teatud ringkondades on R lõpuga TL kultusratas...ja teda ei toodeta kahjuks enam, sest paljud selle õnnelikud omanikud suundusid parematele jahimaadele(tglt oli põhjuseid ilmselt muidki)
See ratas oli vist hiljuti Leedu autopliusis müügil, nüüd ilmselt Tln-s ja "mõni" euro juures.

KidrA

See siis antud hetkel mu ainus väljavalitu Suzuki Intruder 0.8 ,peab kellegi leidma kes testsõidu teeks ja oma arvamuse ütleks, ma kaldun arvama et läheb raskeks, kuna sõpru ma tean neil mootorattaid pole, peab siis lootma et sõprade-sõprade seas on mõni kes oskab...küll siis on endal aega sõitma õppida Big Grin või ostan kohe ära ja ARKi sõittes õpin sõitma Toungue ...mis muidu mootoratta ostmise puhul midagi erilist on mida silmas pidada?
KidrA Kirjutas:Toungue ...mis muidu mootoratta ostmise puhul midagi erilist on mida silmas pidada?

Lisaks rahale peaks ka MÕISTUST olema.Cool

KidrA

IIIFFFAR Kirjutas:
KidrA Kirjutas:Toungue  ...mis muidu mootoratta ostmise puhul midagi erilist on mida silmas pidada?

Lisaks rahale peaks ka MÕISTUST olema.Cool
Sellega võib mul raskusi tekkida Toungue