automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minsk 125(175), 1986a, Jaanus_P
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Jaanus_P

Tere.

Lisan enda liikuri ka siia.
tegelikult on liikuriks seda veel vara pidada, kuna mootor on laiali ja ootab uusi varuosasid.
Ratas ise;
1986a minski tehasest välja veerenud krossi varjant (ostetud kasutaja oldmoped käest) millel on ees 21" ja taga (oli vist) 19" ratas. hetkel on peal voshodi mootor. mootor ise käis küll ringi nagu oldmoped ütles (ei süüdista kedagi Big Grin ), aga kuna olen korduvalt vastu näppe saanud korras mootoritega siis kiskusin mootori lahti. esialgu võtsin maha silindri; sealt alt leidsin kaks mitmest kohast katkist kolvirõngast ja kuna ühte tükki ei leidnud siis peab lahti tegema ka karteri pooled, kuna arvatavasti on üks rõnga tükk sinna sisse kukkunud. samas oli üks sõrme stoppritest katki ja üks tükkidest oli kolvi sisse kinni sulanud ja kolvist oli rõnga purunemise tagajärjel tükk väljas.

seega võib mulle pakkuda kas komplektseid/lahtivõetud minski mootoreid või voshodi mootori tükke!

Jaanus_P

lisan siia ka enda kontaktid;
tel,53843214
mail, ladaklubi@biker.ee

seega ootan pakkumisi korralikke minski mootorite kohta

Jaanus_P

lisan mõne pildi ka siia;
[Pilt: kohilagrillipidu0223cw.th.jpg] [Pilt: kohilagrillipidu0233rq.th.jpg] [Pilt: kohilagrillipidu0251gk.th.jpg]

ehk saan järgmise kuu alguseks uue(ma) minski mootori ka peale ja ratta liikuma.

mix17

eh mul sama masin 175ccm krossikas 125 Z raamil mul ainult punane ja rattad on mustad ja mul on ees originaal alumiinum welg ja sups on ise tehdud ja mul seda krosssi kogumis pauna ei ole igal juhul kui tahad näha siis rates on mul pilt kah mix17 kui keegi näha tahab...
mu söbrapoisil kah midagi sarnast.Minski mootoriga.

mix17

hm ma jäin seda esimest pilti vaatama ja mu tekkis küsimus et kas see sups jalgu ei kõrveta ära we
mul on endal alt toodud

krossi2ss

[Pilt: Minsk_wildcat.gif] see on 100%org krossi minsk(vaatasin minski kodukaltBig Grin)