automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: GAZ 21 mootori töömaht?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul küsimus selline...kas Gaz 21 mootor ongi 3.0 või oli see mingi algvariant ja pärast tulid nad 2.5 ja 2.4...yhesõnaga tänud sellele kes algajale selgeks teeb Big Grin
Tegelt ikka 2,1L Täpsemalt vaata Volgaklubi kodukalt üle seal VÄGA asjlikud ülevaated.
GAZ-21 mootori 3,0 variant on üks viimsemaid, näiteks võib seda tehasest väljalastuna näha mõne aasta vanustel UAZ-del (kolvi läbimõõt 100 mm).

mgarageu

2445 kuupsentimeetrit...
Mul kohe uus kysimus mis sobib ikka selle teema alla...kas sihukese mootoriga gaz21-d on sama respekteeritavad kui 2.1-te mootoritega või vaadatakse 3.0-stele viltu
sherkhan Kirjutas:Mul kohe uus kysimus mis sobib ikka selle teema alla...kas sihukese mootoriga gaz21-d on sama respekteeritavad kui 2.1-te mootoritega või vaadatakse 3.0-stele viltu

Eks ise pead otsustama, millisel eesmärgil auto soetad,
originaalis oli Gaz 21-del ikka 2445....
Ärge unustage väikest tõsiasja, et mida rohkem mootori võim kereraskusest üle karjub, seda kergem on mootoril oma tööd teha ja muidugi mõjutab see vastavalt ka kütusekulu.Minu teada on ühel Pärnumaalt pärit ilusal Volgal selline mootor vahel ja masina omanik oli väga rahul.Kui kellgi on sellise mootori vastu huvi, siis hõisake, "Karter" - kauplus Viljandimaal Mustlas või Viljandi linnas ajab selle ka välja.Muide väliselt jääb mootor samaks nii et seda on palja silmaga võimatu eristada väiksemast.