automoto.ee foorumid

Täisversioon: Honda Civic lõhub jagajaid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

tim_13

Tere. Autol on jagaja juba päris mitu korda ära lagunenud. sellest siis küsimus , et kas oleks võimalik mingi jagaja vaba süsteem.
autoks on honda civic

hassek

tere, mis aasta hondaga civicuga kõige pealt tegu on. Minu teada ilma jagajata ikka asja käima ei saa!!
Eks ole igasugu täiselektroonilisi süütesüsteeme kah olemas, aga pakuks, et uue jagaja soetamine on üksjagu odavam kui mõne DIS süsteemi installimine/pealearetamine.
Võibolla on jagaja kuidagi valesti või viltu küljes, et juba mitmes ära laguneb, nagu Sa väidad? Näiteks kisub kuidagi jagaja võlli nurgi, kulutades kinnipoomise tulemusena selle laagrid? Loomulikult on see vaid minu oletus, sest ma ei tea, mis Sul jagajate juures ära on lagunenud.

Aga jagajate järjest lagunemine normaalne küll ei ole, miski 100-200 tuh km peaks uus jagaja ju kindlasti käima...

tim_13

need vihid kipuvad ära lendama. auo on aastast 92 või 94 ma täpselt ei mäleta

tim_13

üldiselt mind huvitas lihtsalt kas on võimalik kuidagi ilma jagajata hakkama saada ja sain ka vastuse oma küsimusele