automoto.ee foorumid

Täisversioon: naiste jawa
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas kellelgi on pilte naiste jawast tahaks teada tema tehnilisi andmeid ka kuna kavatsen midagi taolist vennale soetada.
ja kui levinud nad on
aitäh
Vennale, sest ta tegi soovahetus operatsiooni ? Smile Ei, ma niisama tögan.
Ma ei teadnudki, et on olemas naiste jawa eralda Sad
mul oli üks mopp kuunagi naiste jawa mootoriga...50 kuubikut ja kolb mitte ei käi üless vaid ette..levikukohta niipalju et siiamaani pole küll näinud et mõni tattlapakas sellisega ringi vuraks
On täiesti ligi 95%originaal mudel ja ka tehniline raamat.Pildid ja muu saadan e.mailile.
Ja üldiselt neid riistapuid enam ei ole mõtet eriti trööbata.Neid kobedaid üsna vähe..
mul tuttav müüb mulle sellise andmed huvitaksid rohkem kuna tal ei tööta see siis tahaks teada mida ostan
oot oot,mis jura see nüüd on?Kui jutt käib ikka õigest naiste jawast,siis sellel on ikka manuaalkast 3 käiguline(mul selline oli delta peal).
mesamees Kirjutas:oot oot,mis jura see nüüd on?Kui jutt käib ikka õigest naiste jawast,siis sellel on ikka manuaalkast 3 käiguline(mul selline oli delta peal).

Kaasfoorumlane Ligil on hoopis Jawa-Stella, mitte miskine naiste Jawa! Toungue
See jah automaatkastiga ja minuarust üks igavene nikastus.Õige mopeed või tsikkel olgu ikka manuaalkastigaWink
Vabandust, ajasin need kaks asja jah praegu sassi...
Naiste Jawaks on erinevatel aegadel ja erinevates kohtades nimetatud kõiki 50-seid Jawa mopeede! Äkki täpsustad, millist varianti sa osta plaanid: kas kahekäigulist käsikäikudega Jawa Jawetta't või kolme käigulist jalakäikudega Jawa 555-te?