automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: mopeedi rulliku sobivus võrrile?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellegil on aimu kui palju maksab mopeedi rullik ja kas see võrrile sobib?
Paun täpsusta, mida Sa mõtled mopeedi rulliku all - sellelaadseid detaile on nii mopeedide kui ka võrride juures palju erinevaid.

Üldjuhul on V/Š-seeria mootoritega mopeedid (kahekäigulised) ja D-mootoriga (punn)võrrid siiski tehniliselt täiesti erinevad masinad. Sarnaseid detaile võib neil leida vaid keti, rataste, esiamortide, sadulate, tulede ja heal juhul süütepoolide jm osas. Muu on kõik erinev - nt kahekäigulised mopeedid on ühe ketiga, (punn)võrrid aga kahe ketiga ning ka tagapidur on jäetud pedaaliketi "hooleks".
Ma mõtlesin stella rullikut panna võrrile sest võrri oma läheb üsna tihti katki,põhimõtteliselt peaks ju sobima kui lenksu toru on ühe jäme.
Gaasirull?? See sobib küll jah, aga gaasitrossi ülemine ots tuleb võib-olla uus teha.
Aga palju võib rullik maksta?Kas neid kumme mis rulliku peal käivad ka eraldi müüa on ja mis on nende hind?
No mitte ei taipa mis asi see "mopeedi rullik" on! Esimest korda elus kuulen sellist nime.
kumme on müüa kull motopoodides
mina olen n2inud neid hinnaga 60-150
Romka Kirjutas:No mitte ei taipa mis asi see "mopeedi rullik" on! Esimest korda elus kuulen sellist nime.

Kas see kumm, mis gaasikäepideme peal käib, maksab tõesti nii palju?
Kas nee kummid olid paaris või maksab üks nii palju?Kas rullikut ka nägid,mis võis selle hind olla?
paaris