automoto.ee foorumid

Täisversioon: hülsside vahetamine...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
kas eestis või üldse tehakse hülside vahetamist? mul minskil on asjal mõra sees ja mõtlesin, et äkki on võimalik uus hülss osta ja lasta ära vahetada.Sad:???
tsiklil? pole kuulnudki:eureka
einoh ajada kuumaks, tõmmata jõuga välja ja jõuga uuesti sisse....usun ma, kui seda üldse tehakse:wow
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
kas eestis või üldse tehakse hülside vahetamist? mul minskil on asjal mõra sees ja mõtlesin, et äkki on võimalik uus hülss osta ja lasta ära vahetada.Sad:???
vahetatakse ikka aga ma arvan et kui sa nyyd KAVORi uue aadressi omale sebid kuskilt siis seal tehaxe igasugu imet
aga ma arvan et odavam tuleb uus silinder osta....:keersilm
ma kuulsin, et cz´l vahetatakse neid:yes aga mitte teistel mootorratastel.

Aga mul veel üks küssa:kas minski karteripooled saab kokku panna ilma, et käigukasti ei peaks kokku panema:???

Delta raider

Kui ma ei eksi siis saab.

Delta raider

Hülssi saab vahetada küll. Tuleb kuumaks ajada ja välja pressida,kuid sisse tuleb külmalt ajada.
aga kolval on nool. Kuhu poole see nool näitama peab, kas käigukasti suunas või sõidusuunas.:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
aga kolval on nool. Kuhu poole see nool näitama peab, kas käigukasti suunas või sõidusuunas.:???


S6idusuunas ikka.
selge matsSmile

aleks66

proovi ise keldris hakkama saada või osta minu käest silinder ta on ikka parem kui sul odavalt annan ära!
mehed jama jutt selle noole kohta seal kolvil. vene ratastel on (peast ei mäleta) paar ratast, millel nool ka taha peab näitama. kui andmeid pole, siis vaata, et rõngalukud üle akende ei jookseks ja saadki suuna kätte. krt teine paneb vale nõuande pärast veel vähemalt tonni hakkama...:mad:
a mis sul seal minski raamatus pole selle kohta midagi ve:???
minskil konkreetselt on jah sõidusuunas, aga see pole reegel. on ka piduseid kolbe vale noole suunaga, kunagi kardil oleks üks võistlus kogemata p.... läinud selle pärast. usalda aga kontrolli. vaata ikka, et rõngalukud üle akende ei jookseks.
hmm jawa 638-l nii et nooled sõidusuunas ja lisax veel tähed peal L ja R siis left ja right

mõlll

jupiteril on see noole värk teistpidi ehk nool vastupidi sõidusuunale.ja mingil suzukil näitas isegi silindri väliskülje poole.japsid on ikka idioodid kyll:lol

harley

hmm...ei hakkand uut teemat tegema..jätkame seda.
asi siis selline et leidsin ühe minski silindri..aga hülss on :haige ...niisiis kas minskil saab hülssi vahetada ? kas seda üldse müüakse ? või tuleb odavam braueri poest 800.- eest uus komplekt osta (silinder, kolb, rõngad) ?
kas silku, kolb ja rõngad ainult 800?

harley

jah...käisin seal mõniaeg tagasi alles..
tahtsin silindrit osta..öeldi et eraldi ei müüda, ainult komplektis.. 800 eeku.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Luther
Mul uhiuusi mopeedi alumiinium silindreid ka paar tükki,millele pole hülsse sisse pressitud.Otse tehasest toodud.

Kas need on sul uuemat (kandilised) või vanemat tüüpi (ümarad) ribidega?
Lehti: 1 2