automoto.ee foorumid

Täisversioon: Nissan R32 Skyline GT-R
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Leidub jappaniraudade hulgaski isendeid, mis üldise prahi hulgast esile tõusevad.
Ilmavalgust nägi auto 1989, eesmärk- lüüa ringrajal E30 M3-e ja Sierra RS Cosworthi, samas parandada veitsa ka cherrydest-bluebirdidest maha jäänud sitta mainet. Välja kukkus 80ndate lõpu hi-tech: mootor- inline-6, dohc, 24-klappi, 2568cc, efi, twin-turbo, 276 bhp@6800 rpm, 260 lb ft@4400 rpm,
4wd, 4ws, 0-60 mph: 5.6 sekki.
4wd ei ole pidev (nagu Quattroldel on), esirattad hakkavad vedama vaid siis, kui sensorid/kompud nii otsustavad, nii saavutatakse maksimaalne stabiilsus kurvis- pideva neliveo puhul tekib ikka väike alajuhitavusoht.
4ws toimib samuti kiirema kurviläbimise nimel. Tagarattad pööravad alul esiratastele vastupidises suunas, võimaldades teravamat kurvi sisseminekut, kurvis olles aga pöörduvad samasse suunda, parandades stabiilsust väljumisel. Arvuti tegeleb numbritega ja elektrohüdraulika liigutab rattaid vastavalt. Amplituud on kusjuures +- 1 kraad.
Selle auto võib vabalt ühele pulgale panna Porsche 944 S2-ga, kuigi Nissan on kogukam ja nimi ei kõla ka nii vägevalt. Kiidetakse ka R32-e vastupidavust, erinevalt muudest jappani sportadest.
Minupoolne respect igatahes.
Ei viitsind pilti otsida ise, aga välimus tal suht tavaline oma aja kohta.Smile
Tuttav teema osade Mitsu 3000 puhul: neljarattajuhtimine jne. Äkki sealt saigi Mitsu oma tehnika?
seuke ta siis on:
ja hulgem leiab neid sellisest kohast nagu http://www.jbskyline.net/R32/GTR/Showroom/index.html
No neid Eestisse tuua vist ei vöi olevat liiga parempoolse rooliga.
kas kõik skylined on paremapoolse rooliga??
vist viimane 2008 aastal välja tulev on ainult vasakupoolse rooliga, et tulla masinaga turule nii Ameerikas, kui Euroopaski, kuid Infinitiv GT-R vist on sama mis Nissan Skyliner, kuid vaskpoolse rooliga ja nippet näpet muudedud vist, seda ma päristäpselt ei teagi.
TimmThaler Kirjutas:kas kõik skylined on paremapoolse rooliga??

Skyline`i tehti mu teada ainult Jaapani siseturu jaoks, seetõttu toodeti vist aint parempoolse rooliga isendeid (võimalik, et mingi väike osa võis ka teistpidi variant olla, aga kahtlen).
Jansa Kirjutas:Leidub jappaniraudade hulgaski isendeid, mis üldise prahi hulgast esile tõusevad.
Ilmavalgust nägi auto 1989, eesmärk- lüüa ringrajal E30 M3-e ja Sierra RS

Ilmavalgust nägi auto 1989 muide see nimi oli juba ammu (Datsunil)Nissanil kasutusel, kuskil 50-70 vahel tuli juba esimene skyline välja, päris hästi enam ei mäleta.
aga siis ei olnud ta selline nagu ta präegast om.
http://www.youtube.com/watch?v=Qhvv--DG8uw
Coger Kirjutas:
TimmThaler Kirjutas:kas kõik skylined on paremapoolse rooliga??

Skyline`i tehti mu teada ainult Jaapani siseturu jaoks, seetõttu toodeti vist aint parempoolse rooliga isendeid (võimalik, et mingi väike osa võis ka teistpidi variant olla, aga kahtlen).

Selles Sul õigus, et toodeti ainult parempoolse rooliga isendeid aga selles, et ainult Jaapani siseturule neid müüdi, kahjuks eksid.
Juhuslikult sõbra omistuses ka üks selline R32(võiksin siinse teema ülekülvata fotolaviiniga). Sõber elab UK-s. Ja müüdi Skylinesi ka Austraaliasse ja Uus-Meremaale jne "tagurpidi liiklusega" maadesse.

Aga Tartus oli ka ju Skyline?
kOll Kirjutas:
Coger Kirjutas:
TimmThaler Kirjutas:kas kõik skylined on paremapoolse rooliga??

Skyline`i tehti mu teada ainult Jaapani siseturu jaoks, seetõttu toodeti vist aint parempoolse rooliga isendeid (võimalik, et mingi väike osa võis ka teistpidi variant olla, aga kahtlen).

Selles Sul õigus, et toodeti ainult parempoolse rooliga isendeid aga selles, et ainult Jaapani siseturule neid müüdi, kahjuks eksid.
Juhuslikult sõbra omistuses ka üks selline R32(võiksin siinse teema ülekülvata fotolaviiniga). Sõber elab UK-s. Ja müüdi Skylinesi ka Austraaliasse ja Uus-Meremaale jne "tagurpidi liiklusega" maadesse.

Aga Tartus oli ka ju Skyline?

Krt, mul nagu ühest autolehe artiklist (ilmus vist eelm aasta sügisel mingis numbris) jäi see siseturu jutt meelde. Asjast pajatas veel mingi tõsine rootslasest entusiast, kelle omanduses antud marki autosid 5-6 tk. aga võin ka eksida, ei viitsi ajakirjahunnikus sobrama hakataSmile
Olgu täpsustuseks lisatud, et see Tartu oma oli minu mäletamist mööda R34.

Ja täna nägin R32 Tallinnas ka ära, peale rooli vasakule viimist pidavat auto ka turule jõudma ja u.nii ~10 000 tuh EUR-iga saab selle omanikuks.

[attachment=24859] üks kehvakvaliteetne pilt ka sõbra garaazist.
Siis pole see enam Skyline kui ta vasakule viiakse rool, kuid uus masin(2008) ilmuv pidi olema vasakpoolse rooliga juba.

kuid unustasin öelda, et MINIklubi osad masinad mis on Eestisse tood on olnud parempoolse rooliga ja siin ümber töstetud, kuid seda on sellel masinal natuke lihtsam teha, kuna apljudel minidel asuvad kellad keskel, ning ka armatuur on selline. et vahet pole kummal pool rool asub ja teavet seda ümber teha, saab lihtsamalt kui sellise masina jaoks, muide kus seda masinat ümber siis tehakse, kui tohib küsida.

Kuid mina jään ondale kindlaks Orginaal Skyliner jääb alati P.R.
Ma olen mingeid usakate koduvideoid neti vahendusel vahtinud ja sealsetel "motohulluded" juba ammu uued vasakpoolsete roolidega Skylined kanni all. Eriti pole kiidusõnu kuulda olnud.

miniest Kirjutas:.... muide kus seda masinat ümber siis tehakse, kui tohib küsida.

vot seda ei hakanud uurima aga eks neid kogemustega ümberehitajaid peaks ikka olema, eelnevatel aastatel UK-st siia toodud parempoolsete roolidega BMWd/Mersud kah ju kõik ümber tehtud, kuid jah Skyline peaks vähe teine teema olema. Isiklikult huvitaks, mille armatuurlaud sinna sisse sobitatakse.
Saab küll vajuta muuda peal parema hiireklahviga ning open jne.