automoto.ee foorumid

Täisversioon: ZID Pilot 2T
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

n2utsu

Millised on kogemused sellise isendiga? Kuidas on lood vastupidamisega?
Kui suur on max kiirus? Mida masinast arvate?
4t on parem
Mina võtaksin ka 4-taktilise, näiteka Jawa.
Ajakirjas "Motomaania" väidesti, et 4t Zid on palju mugavam kui Jawa Robby. Öeldi ka, et sellise hinna kohta on masin väga töökindel. Ainus viga masinal pidi olema tema vananenud väljanägemine.
2T pidi äkilisema minekuga olema Wink

Mina arvan masinast hästi ja on plaan seda ostma hakata Smile

Paar küsimust veel zidi kohta.

Käigud: Jalakäigud või käsikäigud ?
Kas sidur on manuaal ?
Starter või vändapill ja süütelukk ?

Pauka

kaugelt vaadates näen tõesti zid välja nag delta....

n2utsu

Ma soetasin selle masina endale ära. Esialgu olen väga rahul.
To Fantic: Jalakäigud, sidur on manuaal, vändapill, süütelukk on võtmega.
Suur tänu!

Väga loodan, et saan ka selle endale soetatud
Fantic Kirjutas:2T pidi äkilisema minekuga olema Wink

4T on jällegi töökindlam.

grand

zid'il on veits kidur tulede lüliti ja tagumised suunatuled peaks ära vahetama kui ostad(ümber käid ja tuled katki)
Kuidas erinevad 2t ja 4t kiirused(tippkiirused). Ja kas on kasulikum osta külavahel sõiduks ja mõnikord linnas käimiseks mõni 10k kroonine zid, mis on peaaegu uus või enam kasutatud läänepäritolu Yamaha või Honda.
Mul hetkel zidil sissesõidu aeg.Täitsa hea pill on.2T-l on tõesti parem kiirendus ja lõppkiirus,ka mootori võimsus on 2T suurem.4T-l on aga Hiina päritolu mootor.Ikka Zid on mõtekam osta selle saad 10 k krooniga 2005,aga 10k krooniga yamahad on palju vanemad ja ka suurema läbisõiduga.
kust saaks osta zidi ? , ma väga tahaksin hind 0-9000
fatburner Kirjutas:kust saaks osta zidi ? , ma väga tahaksin hind 0-9000

Siin foorumis on hea tava, et samasisulisi postitusi ei tehta kahte kohta korraga.

ZIDi saad osta nn "käest", Soov, Kuldne Börs ja osta.ee kuulutusteosa nt abiks Smile