automoto.ee foorumid

Täisversioon: küsimus tsikli karpa kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai siis sõbra Aprilia karpa, voolikud, filtrid ära puhastatud ja kõik kokku laotud kid jäi endiselt selline viga, et kui õhuklapp avada hakkab mootor vahele jätma ja võib välja surra. Samas läks mootori töö siiski palju paremaks. Küsimus selline kas ma peaksin tõstma doseernõela? Kui õhuklapp on kinni-poolkinni siis mootor töötab vahelejättudeta aga muidugi a la poole jõuga.
kui oled kontrollinud, et kusagilt lisaõhku ei tõmba siis ma prooviks nõela tõsta küll.
zyndapp666 Kirjutas:kui oled kontrollinud, et kusagilt lisaõhku ei tõmba siis ma prooviks nõela tõsta küll.
Jah, algselt oli lahti kaas karburaatori peal ja lõtv ka kinnitus karpa ja silindri vahel. Lihtsalt siiani ei ole korrastamine aidanud. Parandaks nüüd ennast-karbul ei ole otseselt õhuklappi vaid on segurikastusseadis nagu oli vist vanasti Pannoniatel, aga ma võin eksida. Nii või teisiti-kui seada ta avatud asendisse, seiskub mootor mingi aja jooksul.