automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jossi käivitusmootori magneeto
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul on selline paadimootoril. Kahjuks uppus paat ära ja enam sädet kätte ei saa.
kas pool läbimärgudes läheb lõplikult peppu?
äkki mõnel vedeleb selline kusagil?
mul on kahe piibuga variant, aga võibolla pool ise on sees samasugune nagu harilikul traktorilgi.
näpuga keerates peaks ju ikka säde tekkima? Rolleyes
Vanasti kuivatati ahju otsas traktori magneetot. Kui ta Sul päris vee all ära käis siis põhjalik kuivatus ilmtingimata vajalik, enne kui üldse sädet proovida. Soovitav oleks magneeto ka enne kuivatamist laiali kiskuda.
Kui Sa märjal süütepoolil/magneetol hakkasid sädet proovima, siis oled õnnega pooleks, kui Sa ta üleüldse (kuivast peast) enam tööle saad. Lihtsalt poolidel kipub ülelöögikoht jäämagi ülelöögikohaks (ka peale kuivatamist), sest "tee" on juba sisse põletatud...
Proovisin muidugist märjast peastSad
Pärast kiskusin üleni laiali ja kuivatasin gaasiahjus väikese kraadi juures kaks päeva.
Sädet aga ei teki, kui kokkupanduna otsast keerata.Sad
nüüd sain uue magneeto, aga sellel on küünlajuhtmed läbi.
kas ma pean kusagilt otsima vanaaegsed juhtmed või kõlbavad ka tänapäevased, mida autopoest saab?
üks ütles et need ei sünni, pidavat miskit valet voolu läbi laskma.
kas keegi kommenteeriks?
Ka seda vana tüüpi juhet on võimalik osta, kui see on su kindel soov ja tahtmine, siis võta minuga ühendust.
militsionäär, kus kandis figureeridToungue
sobivad kõik juhtmed, millel on keskel traadist kiud. Aga sellised , mille kiud on imepeenest juuksekarva - moodi asjast ei sobi! Uuri mõnest lammutusest, uuematel autodel on need imelikud juhtmed. Aga näiteks naabrimehe Ford Sierral on täiesti tavalised juhtmed.