automoto.ee foorumid

Täisversioon: foorum läheb maha
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
...kuna Kristjan on asju edasi ajanud läheb halval juhul kuni 12juunini maha. Loodetavasti mitte nii kauaks.
maha läheb peagi Sad
123 ABC.. töötab


Teedule suur aplaus!
jah, olukord on (ajutiselt) lahenenud; server tuli minu juurde ning tiksub viimased 1.5h mu laua all Smile
eks nädala pärast saab ta loodetevasti kusagile mujale undama viia...
osa 2:
lähitundidel peaks server lõpuks kolima, niiet paanikaks pole maasoleku ajal põhjust. Kõik on kontrolli all Wink
13piisab Kirjutas:lähitundidel peaks server lõpuks kolima, niiet paanikaks pole maasoleku ajal põhjust. Kõik on kontrolli all Wink

Kas nüüd on siis lootus, et tipptundidel foorum enam kinni jooksnud ei ole (viimasel ajal olen kahjuks seda väga palju kogenud)?
valdo Kirjutas:Kas nüüd on siis lootus, et tipptundidel foorum enam kinni jooksnud ei ole (viimasel ajal olen kahjuks seda väga palju kogenud)?
ei ole kahjuks lootust. See ei ole võrguühenduse probleem, see on kehva foorumisofti probleem. Kuna mina administreerimisest-andmebaasidest midagi ei jaga (iga sepp jäägu oma liistude juurde), siis kahjuks ei saa sellega aidata. Serveris jookseb Kristjanil palju asju, aga Automoto on kogu kurja juur... Niiet süüdi on Sven, Jesper ja/või Peeter Toungue
13piisab Kirjutas:ei ole kahjuks lootust. [...] Niiet süüdi on Sven, Jesper ja/või Peeter Toungue

Pigem on "süüdi" meie foorumi liigsuur populaarsus ehk liigpalju kasutajaid vahel korraga Smile
Lähipäevadel võib veel juhtuda, kus server on maas mitmeid tundi.

Nii, et meeldivad toimetamist oma muude tegevuste juures Smile

PS. automoto foorum otsib pädevat progejat, tasuks on feimi ja sulli.

ja üks asi veel, mis läheb natukene meie põhimõtetega vastuollu: kasutage niivähe otsingut kui saate Smile
Esialgu peaks töötama... Järgmine nädal siis juba uued uuendused (sisulist laadi)...
Nii, paistab et soft püsti ja jookseb. Silmale ilus vaada ja kaasaegne- tubli töö!
Algul, kui sisse tulin ehmatasin ära ja nagu ei meeldinud eriti. Nüüd hakkab silm harjuma ja kena on tegelikultCool

Hea töö!Wink
Kadunud on PS'i nupp.
Muidu kujundus meeldib mulle ka rohkem.
Kohe meeldis, silm puhkab.
Edu tegijatele!
Meeldib väga, PS nupp võiks tagasi tulla Smile
Ainus asi mis esialgu häirib on see, et vanasti olid teemad, milles polnud uusi postitusi, väheke heledamad. Nüüd on nad tumedamaks läinud ja kui võrdlusmoment puudub, siis otsin uusi asju valest kohast. Aga inimene harjub kõigega ja vaheldus on alati rutiinile heaks vahelduseks olnud Smile
Päris hea, aga "muuda" nupp ei toimeta!
kalle Kirjutas:Päris hea, aga "muuda" nupp ei toimeta!
Avastasin sama, kui tahtsin parandada ühes postituses liiga hilja märgatud väikest näpuviga.
Sillu Kirjutas:
kalle Kirjutas:Päris hea, aga "muuda" nupp ei toimeta!
Avastasin sama, kui tahtsin parandada ühes postituses liiga hilja märgatud väikest näpuviga.

Ei tööta jah, aga ühe nõksuga saab seda kasutada: vajuta hiirel paremat nuppu "Muuda" peal ja vali lahti tulnud menüüst "Open link"
Ega jah; siia on pandud rida uusi vigureid, mida meil eriti vaja pole. Ehk kannatate ära mõned päevad veel kui lõplikult valmis saab...
Mis on foorumiga juhtunud? Minu eile varaõhtune postitus on senini viimane, st ei eile õhtul ega ka täna hommikul ei ole siia keegi midagi postitanud. Kas miski tehniline viga?
Lehti: 1 2