automoto.ee foorumid

Täisversioon: Partner 5000 plus professional (mootorsaag)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vabandust et siia foorumisse paigutan sae teema. Asi selles et kas keegi teab kust saada sellele saele kolvirõngad või mis sõiduki omad sinna veel sobivad ja veel "saemaailmas" maksab kolb rõngastega 990.- seda on natuke liigapalju vana sae kohta(asi selles et keegi jobu on saele vale õli või bensu pand ja see on sae peeti keerand ja veel oma "targa" mõistusega karburaatorit timmin`d et saag "paremini" pöördesse läheks Rolleyes )palun aidake
Kardan, et Türil lasta uus kolb teha ei tule odavam...
ei tea, aga silinder on korras ja kolbi vahetada mõttetu.
kindlasti on mingi variant. näiteks Jawa 350 silindrid sai üle treitud "Tuula"kolbidele sobivaks (400)
Kas tõesti sellele enam rõngaid ei saa? Ei julge uskuda. Ega too miski imeloom pole, vägagi levinud saag alles kümme aastat tagasi. Uuri aga saepoode mööda. Küsi näiteks siit: Foral OÜ. tel 447 5118 : Savi 3, Pärnu 80010.
Tänan info eest kõiki!
Sain kolvirõnga 90.- OÜ Hortulus-ist Pärnu mnt368/Puu tn.5 Ja saestuudios müüakse ainult kolbe rõngastega hinnaga 990.- et nagu päris suur hinnavaheBig Grin
lisaks: peale paari tõmmet läks saag kohe tööle ja kompresiooni on küllagaSmile. [/color]Ja seal on müüa veel igasugu põllumajandustehnikat ja varuosi lisaks veel suur valik sae varuosi. Infot aaandis OÜ Roosmashiin
9a vana teema aga ärge näkku lööge.
Partner 5000 Plus tahaks elustamist.
Ehk kellelgi seismas käimatõmbamisnööri või oskab alternatiivi soovitada. Lisaks koövirõngaid ja arvatavasti ka karburaatori membraani.
Seisab kogu saag,vist oli õlipumbateema,vahetasin brändi ka.Midagi oli kastis ka veel.Kui huvi,siis 53416341,lihtsalt jalus.
Ullallaaaa.
Nii kiire, meeldiv.
Homme võtan ühendust!

Kristjan
(09-01-2016, 23:19 PM)vipi666 Kirjutas: [ -> ]Ehk kellelgi seismas käimatõmbamisnööri või oskab alternatiivi soovitada. .

Nööri saab tavaliselt suvalisest saepoest ka. Rõngastega võib juba tuugaks minna Wink
(09-01-2016, 23:19 PM)vipi666 Kirjutas: [ -> ]...
Ehk kellelgi seismas käimatõmbamisnööri
...
Suvalise käimatõmmatava asja käivitusnöör kõlbab saele. Muruniidukilt saab nööri kahele saeleWink
Tänud kaasamõtlejatele.
Kasutajaga vanaain hetkel kokkulepe saavutatud.
Niiduki nöör on kaval mõte, panen kõrvataha, samas praegu peaks selle ka vanaainilt saama.
Internet on ikka imeline, 2006a. teema ja kui mul abi oli vaja, siis see ürgvana teema aitas loretud tundidega hädast välja.
(10-01-2016, 22:36 PM)vipi666 Kirjutas: [ -> ]Tänud kaasamõtlejatele.
Kasutajaga vanaain hetkel kokkulepe saavutatud.
Niiduki nöör on kaval mõte, panen kõrvataha, samas praegu peaks selle ka vanaainilt saama.
Internet on ikka imeline, 2006a. teema ja kui mul abi oli vaja, siis see ürgvana teema aitas loretud tundidega hädast välja.

No 5000 Partner oli ka omas ajas sitaks hää saag Varna 254 kõrval...  Mulle "isiklikult" istus kätte (kuniks oli) teatud kohtades Varnast isegi paremini.. Suht lühike kere ja maru hää kaalujaotus, tunne seoke, et hoiad sangast ja sabast võid suvalises suunas vänta anda...   
Kui ülemäärase jopptvajumatita elus püsib, kannatab majapidamises hoida küll. 
(Paraku tuleb meeles pidada, et säält 20a. möödas)

Edit: Karpa võid varusaelt esiti lihtsalt ringi visata, Tillotson vai Walbro sääl külges on, mõlemad kõlbvad, kui ei aita, vast siis hakka eraldi membraane otsima.... (kirvega----- Segukruvid kinni ja 1 (ühe) tuuri jagu lahti... säält peaks vähemalt käima minema.... edasi tundmaõppimine ja peenem häälestus....
terv.Ivar
Sellele saele tasub isegi kalli raha eest uusi juppe juurde osta. Põhjus nimelt selles,et kui sae korda saad siis on see ka saag. Mõnele saele võid juppe juurde panna aga head SAAGI ikkagi kunagi ei saa. Ehk siis hästi ropult öeldes- kakale (loe si..) juurde pannes on asi ikka täitsa kaka.... Big Grin 
Hea saag. 4+
Endalgi mõned poolikud saed osadeks seismas. Lubasin endale,et talv tuleb ja siis hakkan tööle nendega....... aga talve ei tulnud.....tuli alles hiljuti aga noh ei ole mina veel tööle hakanud. Toodi ka külapealt üks sama marki saag remonti aga pole kolbi veel saanud. Klient pidas kalliks poest uue ostmist ja nii see seisab osade ootel. Pakkuge poolepidust kolbi palun.

T.
(12-01-2016, 07:48 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Hea saag. 4+

Tegelikult oleks päris huvitav sinu top5 listi lugeda saagide suhtes, muidugi koos põhjendustega, soovitavalt pikkadega Smile 
(14-01-2016, 04:07 AM)viplala Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2016, 07:48 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Hea saag. 4+

Tegelikult oleks päris huvitav sinu top5 listi lugeda saagide suhtes, muidugi koos põhjendustega, soovitavalt pikkadega Smile 

Vaat mina pole päris õige mees seda tegema,võin küll nimekirja teha aga põhiliselt on olnud mul au remontida mitte eriti palju erinevaid mudeleid. Kõige hullem aga see,et enamus on mingid vanemad mudelid..... uutest ei tea ma tuhkagi... Seega võin midagi siin jahuda aga väga tõest pilti see asjast ei anna. Kuigi jah,saate aimu neist mudelitest mis mul käest läbi käinud. Läheb aega....

T.
(14-01-2016, 07:10 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Vaat mina pole päris õige mees seda tegema,võin küll nimekirja teha aga põhiliselt on olnud mul au remontida mitte eriti palju erinevaid mudeleid. Kõige hullem aga see,et enamus on mingid vanemad mudelid..... uutest ei tea ma tuhkagi... Seega võin midagi siin jahuda aga väga tõest pilti see asjast ei anna. Kuigi jah,saate aimu neist mudelitest mis mul käest läbi käinud. Läheb aega....

T.

Aga ütle siis mida kõige rohkem oled pidanud remontima...  ehk teisisõnu tänapäeva absurdsesse statistikasse surudes oleks sel juhul tegu kõige suurema sõnnikuga sest head saagi nii palju remontima ei pea ju Wink  Big Grin Toungue
Alustaks siis ikkagi sellest 5000-st pihta.

No üks apsakas mis on tehtud- õhupuhastaja küljes olev sinisest plastikust tooreklapp on üks kehvake asi mis küll uue ja vähekasutatud sae puhul toimib aga juba vanema sae puhul on paras nuhtlus. Eks kõik kulub mis liigub. Võib ju vana otsakaane sisse uue nublaka osta aga päris head asja enam ei saa. Kulunud asja puhul on koguaeg jamps see,et ei sulge seda auku korralikult ära ja käima kakkudes pead ikka hulga rohkem nööri sikutama,kui vaja. Ja logisedes liigub siia sinna... pane sinna mida tahes vahele,ikka ei saa hea. See on minuarust selle sae kõige suurem ämber.
Teine häda on starteri kaane kinnitus.... vanemal kolme poldiga,uuemal õnneks neljaga. Siis on veel üks häda- vanemad süütepoolid on kahes osas ehk siis pool+ tablett. See viimane läheb ka lõpuks ära ja hakkab jubima. Juhtmed......ühendused jne....  Sumbutaja pläriseb ka natike liiga palju aga selle vasta aitavad kõrvaklapid või läkiläki. Wink 
Veel on üks iseärasus- sinna sai panna mingi teise sae õlipumba sisu.... mis kahjuks ei toimeta nii äkiliselt kui originaal ja sellepärast jääb ketiõlitus kehvemaks. Kahjuks olen unustanud mis mudeli või sae oma sinna sobis.....  Muus osas võib saega rahul olla.
Lõpetan kirumise.