automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vene pimendustulede erinevad varjandid.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Huvitab selline asi, et kui palju neid erinevaid variante on  kokku ja millised mis aastal toodeti? Hea oleks pilte näha.

Endal taastatud selline paar:

[attachment=23334] [attachment=23335]

Hetkel puuduvad reflektorid (ei ole veel külge pannud).
Neid on päris palju erinevaid, osa on siniste klaasidega,osa käivad tulede ette, osa koos reflektoritega, jne.
Minu teada peaks neid olema kokku 3 erinevat varianti, mida annab ise veel kombineerida. St. näiteks, et tuled siniseks teha, tuleb osta sinine klaas juurde jne. Kui varuosadest erinevaid kokku panna, peaks saama umbes 10 vähem-rohkem erinevat.
Neid olen näinud päris palju erinevaid variante.
Lisan siia koopia minu valduses olevast pimendustuledega kaasas olevast manuaalist, siin on näha mõningad erinevad. Kui on huvi, võin ka kogu raamatu ära skännida.
LINK
Lisaks veel, et pimendustuled käisid kõikide tulede ette: esi-, taga- ja suunatuledele, ning erinesid vastavalt nende laterna tüüpide kaupa.
Peale suurte laternate käisid pimenduskopsikud ka esi suuna-gabariidituledele, külgmistele nn. poritiiva suunakatele, ning ka tagatuledele.


Kasutaja Hommik jõudis tiba enne mind etteWink