automoto.ee foorumid

Täisversioon: V: 638 mootor 638 elektronsüüte vastu!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

cuda

Kuulsin, et elektronsüütega pidi Jawa 638 hästi jooksma saama.
Mul on üks Jawa 638 mootor üle oleksin nõus vahetama selle korraliku elektronsüüte vastu. Keegi võiks öelda kas sellest oleks üldse kasu. Võtke ühendust cuda66@hot.ee kaudu.
Kui ma ei eksi, siis ühes venekeelses ajakirja Moto numbris eelmisest aastast õpetati seda, kuidas ise Jawale elektronsüüdet teha.

Üritan selle numbri ülesse leida. Siis saad ise valmis teha. Diil mootor süüte eest on veidi ülepingutatud.

Asp

lauryxxx

Idee poolest on elektronsüüde võimalik täitsa ise ehitada. Selleks aind nuppu vaja. Mul endal see ettevõtmine kavas. Kui saan valmis, siis annan märku.
kunagi paljundasin ühest venekeelsest ajakirjast joonised ja jutu, kuidas saab lihtsalt vene päritolu kontaktivabasid süüteid jawale panna. kõik kirjas, pidi ka edukalt töötama. anna märku, kui huvi on.
Tõenäoliselt on tegu sama ajakirja Moto poolt avaldatud artikliga.

Asp

Tsitaat:Originally posted by klaabu
kunagi paljundasin ühest venekeelsest ajakirjast joonised ja jutu, kuidas saab lihtsalt vene päritolu kontaktivabasid süüteid jawale panna. kõik kirjas, pidi ka edukalt töötama. anna märku, kui huvi on.
ei olnud moto. kuigi seda võidi mitmel pool avaldada, oli see vist modelist konstruktor. või tehnika molodjozhi (oi kui inetu, aga saab aru vähemalt).

2-takti

Kui viitsimist on võiksid mulle ka selle õpetuse visata. Smile

lauryxxx

kui venekeelt oskate, siis vaadake seda lehekülge, siin mõndagi tarka juttu selle kohta http://www.roker.kiev.ua/techinfo/638/dop/bsz.htm