automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tuning Vazid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

kristo

Üldjoones pole vigagi. Mis ta on - 2103?
Milline tehnika on sellel Ladal Smile

Laiad kummid on ja kas rool käib kergelt?

kristo

Ei see on 06 ja minu teada peaks see müüa olema vist 13000.-
Ma arvan et võrreldes lääne autodega käib jah rooli raskemalt aga selega harjub ära, pole hullu.
Cool
Sry. Vahel on 03 välimus muudetud 06-ks ja ei saa aru.

Roolivõimuta käivad ka enamikel lääne autodel rool kohapeal raskelt, eriti kui on laiad kummid all.

Kui Ladal on roolikarp kange ja rooliotsad tuugad, siis saab roolis hakkama vaid Barbar ConanSmile aga muidu keeravad nad korras roolistikuga tätsa mõistlikult.

Korralik Lada on minumeelest arvestatav alternatiiv odavatele/kahtlasele euro ja japsi toodangule. Suht madala eelarvega limusiini naljalt ei osta ja Lada tehnika on simpel (eriti vanemad) ning juppe laialt saada

kristo

Üks korralik Lada on ikka 01-08, mulle need uued üldse ei meeldi ahvitakse lääne toodangut ja ei midagi. Lada hupid on ka väga odavad võrreldes lääne autodega.WinkWinkWinkWink
Samas on inimesed 16V Ladadega tihti üsna rahul. Ükskord käisin huvipärast ühes Lada poes, seal oli ka mingi 16V vend, kirus ainult, et uuest peale klõbiseb midagi ja ootas autot teenindusest tagasi, vaadates müügisaalis ringi.

EDIT: 16V on hea teema forssimiseks.

Mulle meeldib ka rohkem old - fashion LADASmile

kristo

siin ka üks tuunitud Lada.Winkhttp://my.tele2.ee/gearhead
Mis sest Gearheadi kunagisest autost saanud on?
On seda keegi veel kuskil näinud?
peale seda kui maha müüdi, pole mitte midagi kuulda olnud Smile
[Pilt: Niva.Hawk.jpg]


The Niva on the right is mine, the one on the left is a Niva Hawk, built for racing by Lada. It has a Nissan 300zx engine with automatic transmission. The bonnet is stretched 18 inches (about) and the front skirts were cut just behind the front wheels, where they were extended. The racing model is capable of over 260km/h.
- Jason Pascoe, webmaster@gateway.net.au
Kas pole ilus? Cool Tähtis pole automark. Tähtis on viimistluse tase

http://www.autovaz.ru/2106.php3

[Pilt: engine_05.jpg]

evolution

Tuunitad ladad on sitax tegijad ja ladat pole ka eriti kallis ilusaks ja kiiremaks teha! Täpselt paras esimeseks projektiksSmile
Tsitaat:Kõigepealt postitas selle: evolution
Tuunitad ladad on sitax tegijad ja ladat pole ka eriti kallis ilusaks ja kiiremaks teha! Täpselt paras esimeseks projektiksSmile

Arvan sama. Kui hulgi raha käes pole, saab ka Ladast asja teha. /Ehitamine nõuab siiski mingit raha/.

evolution

Ütleme nii, et kui sul korras auto olemas, siis mingi 7kilo eest saab väga kunni ladaCool

evolution

Minuarust tasub osta 1korras lada ( Kere ja sisu ok ) ja siis selle peale tõsta mingi 120-130hp rallilada mootor. Siis ongi relv valma ( No veits tuleb keret ka teha ).
Tsitaat:Kõigepealt postitas selle: wax
peale seda kui maha müüdi, pole mitte midagi kuulda olnud Smile

http://critical.freephp.digiro.net/board...php?tid=49
ehk asi jälle müügis...
Tsitaat:ehk asi jälle müügis...
nagu matusekuulutus Sad
Lehti: 1 2