automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz´i ehitus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

TAuri

Mul ajaga kogutud palju venelaste tehnikat(lada,2xIZ,Kavrovetšja igast tehnikat veel)mul tuli mõte et ehitaks mingi metsamotika. mul kõik kabulad olemas ainult et puudu on raam koos esihargiga ja 19tolline tagaratas. kui kellelgi oleks ära anda raami , 19tollist velge(ei pea olema korralikud võivad olla ka roostes)siis palun andke teada tauri53@hot.ee võib ka kirja automoto kirjakasti saata. ette tänades!!!!!!
Tüüpiline noor! Mõtled, et kui millelgi pole nii palju kaubanduslikku välimust, kui mõnel teisel siis see ainult metsa kõlbab. Kui tuled rääkima, et tahad korralikult sõitma õppida, siis see on jama. Võta oma parim ratas, ja sõida sellega. Kui kukud jääb väga hästi meelde see, mis oleks pidanud tegema, ning peale tööd ratta juures, pole mingit isu enam lolli mängima hakata. Kui tahad midagi, millega metsas ringi möllata, siis vaata midagi sellist, mida veel toodetakse. Vene rataste jupid hakkavad järjest otsa saama, kas on mõtet neid siis veel raisata???

TAuri

tahaksin heinamaal sõitu harjutada, ja ei ole sellist raha et osta uut motikat
sul ju 2*IZ ja Kavrovetšja!?!
mine kima nendega oma põlla peal?