automoto.ee foorumid

Täisversioon: Syncmaster: Roller Honda dio
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii, sai siis eile ostetud roller nimega Honda Dio! Kiirendus on megaToungue. Väga mugav roller on ka! Pilte saab näha siit: http://www.zone.ee/planeman
syncmaster Kirjutas:Nii, sai siis eile ostetud roller nimega Honda Dio! Kiirendus on megaToungue. Väga mugav roller on ka! Pilte saab näha siit: http://www.zone.ee/planeman

Palju läbisõit on ja mis hinnaga said, kui saladus pole. Muidu roller nagu roller ikka, aga igati parem kui mõni hiina roller, sest juppe peaks vähemlat olema.

EDIT: Läbisõidust pilt olemas, pole vaadanud enne. Smile
Tal võib ka uus ring juba ollla..... Aga eriti ei usu, kuna liiga heas korras
Hinnaks oli 7500 krooni
syncmaster Kirjutas:Tal võib ka uus ring juba ollla..... Aga eriti ei usu, kuna liiga heas korras
Hinnaks oli 7500 krooni

Päris hea hinnaga said, kuigi ega ta rohkem ikka ei maksa vist.
Teed miskit tuuningut ka või jätad nii nagu on ?
Krt ei tahaks tuju rikkuda aga roller sõidab 10000 km ja siis on otsas.
Omad kogemused ja üks tuttav on edasimüüja.
mrt36 Kirjutas:
syncmaster Kirjutas:Nii, sai siis eile ostetud roller nimega Honda Dio! Kiirendus on megaToungue. Väga mugav roller on ka! Pilte saab näha siit: http://www.zone.ee/planeman

Palju läbisõit on ja mis hinnaga said, kui saladus pole. Muidu roller nagu roller ikka, aga igati parem kui mõni hiina roller, sest juppe peaks vähemlat olema.

EDIT: Läbisõidust pilt olemas, pole vaadanud enne. Smile
ei ole neil hiinlastel ka häda midagi sõidavad küll ja juppe hakkab saama viljandist,seal hakkas üks firma sellega tegelema. Müüb veel SUKIDA nimelisi rollereid ka 2T ja 4T mootoriga ise ostsin 4T maksis 9900 eeku.Esimesed 2500km sõidetud ja ei mingeid jamasid.Cool
siim006 Kirjutas:Krt ei tahaks tuju rikkuda aga roller sõidab 10000 km ja siis on otsas.
Omad kogemused ja üks tuttav on edasimüüja.
See on jaapani toodang, mitte hiinakas. Honda dio mootori ressurs on 40000km

mrt36 Kirjutas:Päris hea hinnaga said, kuigi ega ta rohkem ikka ei maksa vist.
Teed miskit tuuningut ka või jätad nii nagu on ?

Ei usu et teen tuuningut, kui siis ainult järgmine aasta, aga väga ei usu, kuna kasutan seda lihtsalt liikumiseksToungue 16 august juhilube tegema(mopeedi sõidueksm)
Sorry et vana teema üles kaevan aga:
Tsitaat:Krt ei tahaks tuju rikkuda aga roller sõidab 10000 km ja siis on otsas.

Mul roller on varsti 17 000 maha vuranud..

äsja vahetatud kuluvad jupid..
Nii, sai siis näituke rollerit täiustatud:
Amordikõrgendus:
[Pilt: PICT0007.JPG]

Muusika süsteem(tegelt see riie tumepunane, digikas moonutas):
[Pilt: valmis_rolleris.JPG]

Neoonid:
[Pilt: PICT0010_2.jpg]
syncmaster Kirjutas:Ei usu et teen tuuningut, kui siis ainult järgmine aasta, aga väga ei usu, kuna kasutan seda lihtsalt liikumiseks

niipalju siis sellest liikumisvahendist... nüüd on selle asemel p**emajakas.
See ei ole mitte mingi pede majakas:S Ainult 2 neooni on põhja all, ja neid ma niikui nii sõites ei põleta:S. Ja pealegi ma mõtlesin tuuningu all mootori tuuningut, toda ei olegi plaanis rollerile teha, kuna sellel on piisavalt jõudu!
kust need neoonid ostsid ja palju maksid?
mudu ilus masin! =)
G3RT Kirjutas:kust need neoonid ostsid ja palju maksid?
mudu ilus masin! =)
Siiani oli see vist üks väheseid rolleri tüünimise ja neoonlampide vabasid foorumeid.
Nüüd on siis ka see omadega ******.
Kahju!
Ei ma lihtsalt uudishimust.
Mitte et ma enda masinale kohe need allla keeraks.
Äkki G3RT tahab neid hoopis arvutile panna?Big Grin Need on tegelt arvuti neoonid!Big Grin K-arvutisalongiss ostsin, 127.- 2 tk!
See komplekt sisaldab: 2 neooni(koos juhtmetega et arvutikülge ühendada!)
Lüliti
Inverter(paneb 12v pealt põlema!)
Ma proovisin neid ka arvuti taga, väga ilusad olid. Arvatavasti panengi neoonid tuppa kui lumi maha tuleb!
kas sa panid neooni otse 12 voldi peale?
G3RT Kirjutas:kas sa panid neooni otse 12 voldi peale?


huvitav küsimus. Kui panna ringiga, siis asi ei töötaks ju Smile samas on neoon nagunii läbi kõrgsagedustrafo, sest ilma selleta ta lihtsalt ei tööta. Vaja on kõrget sagedust ja kõrget pinget.
taavil on täiesti õigus, neoonid jooksevad sinna kõrgsagedustraffosse ja sealt otse akule!