automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jälgede ajamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pakuksin uut teemat alajaotusse - jälgede ajamine. Teemas võiks foorumlased oma ja sugulasi/tuttavaid küsitelles inffi anda mingite kadunud autode asjus. Ise otsin üht Kubanetsi (UAZi (pisibussi)ga samasugune, vaid tagaosas puudusid uksed). veel 80ndate alguseni oli ta "TallinnFilmi" hingekirjas, aga parseldati Nõva kolhoosile sigade ja vorstide eest maha... ja sealt edasi andmed puuduvad. Sooviks teada, kas ta on EMEXi teed läinud või on veel mõni % lootust teda enam-vähem ühes tükis leida. Samuti otsin "TallinnFilmis" leiba teeninud Ikarus 620 jälgi - oli teine kasutusel n.n. kabelwagenina.Ka ootan IGASUGUST inffi Eestis asuvate Ikarus 620te kohta (võib ka privasse saata).
Tallinnfilmis olnud 620 hakiti 2 aasta eest puruks.
Regardman Kirjutas:Tallinnfilmis olnud 620 hakiti 2 aasta eest puruks.

Kas see oli see nn Selja Ikarus?
valdo Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Tallinnfilmis olnud 620 hakiti 2 aasta eest puruks.

Kas see oli see nn Selja Ikarus?
Jah.

Lisaks, sm. mosumees. Ikarus 620 on Eestis alla 5tk.
Minu teada oli TF IKARUS 620 täispikkuses.
PETSS Kirjutas:Minu teada oli TF IKARUS 620 täispikkuses.
Selja isend ju ongi.
Mäletan nagu Selja bussi teistsugusena?
Abi paluks kõigilt teadjameestelt.
http://www.zone.ee/veneviis/IMG_3068.JPG?2
Kui keegi oskab rääkida midagi antud isendi kohta, siis PALUN võtke privaatsõnumiga ühendust.
Kui vaja, siis täpsemat infot saab samuti läbi privaatsõnumi.
Aitäh!
Mina ootaks infot oma vanaisa iseehitatud kupee moskvitsi kohta. Viimati olevat olnud Õismäe vahel aastaid tagasi.
[Pilt: attachment.php?aid=3036]
Meenub sääne auto kunagise Õismäe 2 ees seismas .Aga see oli ikka palju aastaid tagasi.Sai weel pikk sõbraga waidlus maha peetud kas tehase wariant või omalooming.Tulemust hetkel es meenu.
sooviks infot siis coupe/fastback kerega taunuse kohta MK3 1971-1975
samas ka uuemad kupee taunused huvitavad kuigi tõenäoliselt pole selliseid eestis(mk4 ja mk5)