automoto.ee foorumid

Täisversioon: uaz-i kohta kysimus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

expanium

Missugune diisel või bensiinimootor sobib uaz 3303/469 mis oleks sama võimas AGA VÕTAKS VÄHE BENSIINI...


metsavaht

Peaks sobima ford sierra 2,8 bensukas ja sinna pidi UAZ-i kast 1:1 otsa sobima. Võimsus tal vaevalt sama on, vast ikka võimsam. aga 2,8 mootor on vist küllalt defka. Meie kandis on Veel kolmele UAZ-villisele paigaldatud ford sierra 2,3 diiselmootor. Seda ma ei ole uurinud mis käigukast neil on. Äkki on sierra oma ja siis vana villise vahekast (gaz 69) aga võin uurida kui huvi on.
Sobib ka Sierra 2,3 UAZI kasti otsa sidurikettaga on veits aretamist.
fordi 2,3 diisel on tglt ju pesukoti oma... see mis aretati mingil 60datel välja.
fordil endal ei ole 2,3 diiselt olnud... transitite kohta ma ei tea.

igatahes oma bussile UAZ 3741 kah diisli peale panna... ja vist lähebki see 2,3 siis...

moppel

Kui diisel peale panna on käigukastiga natuke jama, sest peaülekanne on jõuline, 70 km/h jääb transportkiiruseks.

Ja oma 10 l/100km kohta neelab ta ikka ära. Sinisega maastikul on see ikkagi kokkuhoid.

Mul on tegelikult hoopis teine mure. Tahaks maanteel kiiremini vurada.
Kas ehk mõni lammarites populaarne viiekäiguline käigukast ei sobi vahekasti külge?

Jah, mul GAZ69, ja \"sama jama\" - tuleb talle siis mootor, milline tuleb, aga kuis on lood käigukastiga - kas oli, on ja hakkabki nii olema, et kaks esimest on kolelühikesed ja koleaeglased ning kolmas on selline ürgnõrk ja jõuetu \"liuglemise\" käik...?

moppel

Ma arvan, et kui just muruniitja mootorit ei installeeri, siis on kõik kolm käiku koleaeglased.

Aga selle eest 0-50 kiirendab nagu nool. Kirjutab speedomeetrile mph ja metsast välja ei tule...