automoto.ee foorumid

Täisversioon: parempoolse rooliga bedford blitz
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mu projekti tarvis lähex ühte sellist isendit hädasti vaja, eriti just keredetaile, olex oivaline doonor. :yes
kas keegi on sellist kuskil aia ääres näinud/teab omaniku kontakt andmeid?

ette tänades!
Cool
või
arvatavasti seda suuremat isendit parempoolse rooliga üldse eestis ei esine aga ehk siiski seda pisemat mõni exemplar leidub, sobix see ka väga hästi. Sad
kui kusagil pole on mul jupi rohkem tööd ees. :mad:
olexin huvitatud igasuguse info eest, mis juhatax mind mõne parempoolse bedford blitzi bussi rondini, mis asub eestimaa pinnal. Cool

Tim Thomson

ARK räägib, et Eestis ei tohi autol mingisugust parempoolset rooli olla, ainsaks erandiks on postiautod. Isegi, kui mingi ront olemas, ei pruugita seda liiklusesse lasta. Kui on välismaal registreeritud, saad Eestisse sisse küll, aga siin seda registrisse ei kanta. Mina olen nii kuulnud.
Mis point sellel parempoolsel roolil on?
Kered ikka ühesugused ju.
:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tim Thomson
ARK räägib, et Eestis ei tohi autol mingisugust parempoolset rooli olla, ainsaks erandiks on postiautod. Isegi, kui mingi ront olemas, ei pruugita seda liiklusesse lasta. Kui on välismaal registreeritud, saad Eestisse sisse küll, aga siin seda registrisse ei kanta. Mina olen nii kuulnud.
rooli kohta ei tea aga esituled tulex kindlasti ära vahetada. ise nägin mõnda autot parempoolse rooliga a´la 10 a tagasi ja sõitsid ei olnud häda. Big Grin
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
Mis point sellel parempoolsel roolil on?
Kered ikka ühesugused ju.
:???
ei ole ju ühesugused - tavalisel bedfordil on ju paremal pool 2 ust aga parempoolse rooliga aparaadil vastupidi. :eureka see sobix hästi ju mulle Big Grin
Mis sa siis sellise kerega peale hakkad? Lisaks võimalusele seda roostetavana oma aianurgas imetleda?

Ehk saada siia pildi mõnest oma valminud projektist...

Asp