automoto.ee foorumid

Täisversioon: oskab keegi(bedford) ...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
... öelda kus seisax pikema kastiga korras dokumentidega jõude/müügiks mõni bedford? kavas midagi treileri taolist teha.

ette tänades! Cool

sierramees

ei lõpe ka sinu fantaasia kunagi....Smiletead,mis,sa vii alustatu lõpuni,siis alles vaata miskit muud,järgmist endale,sest muidu pole sul hoovis varsti enam midagi muud,peale alustatud ,kuid lõpuni viimata,kasutuna seisvaid romusid....
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: sierramees
ei lõpe ka sinu fantaasia kunagi....Smiletead,mis,sa vii alustatu lõpuni,siis alles vaata miskit muud,järgmist endale,sest muidu pole sul hoovis varsti enam midagi muud,peale alustatud ,kuid lõpuni viimata,kasutuna seisvaid romusid....
see auto ei ole fantaasia jaox, seda olex mul vaja minu eesmärkide saavutamisex.
iga projekti valmimisex on oma aeg ja visadus viib sihile. :eureka Big Grin Cool

sierramees

krt,treilerveo teenuse osutamiseks jääb ju bedfordi kandevõimest napiks...
peaksid oopiski mõne jõulisema isendi peale mõtlema,või on sul omaenese otstarbeks seda vaja...
Üks on Tallinnas saadaval, täiesti kobe masin, aga dokumente pole. Kastiga Bedford.

Omanik soovib 5K, mis minu arvates on täiesti mõistlik hind.

Asp
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: sierramees
krt,treilerveo teenuse osutamiseks jääb ju bedfordi kandevõimest napiks...
peaksid oopiski mõne jõulisema isendi peale mõtlema,või on sul omaenese otstarbeks seda vaja...
teenuse pakkumist eriti pole otseselt mõelnud. mõte oli aparaati võib olla rohkem kastikana kasutada ja vajadusel mõnda sõidukat transportida. ma olen näinud suht madalat ning natuke laiema kabiiniga ja suurema kandevõimega isendit ka aga ega selliseid vist palju ole eestis.
Cool
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Üks on Tallinnas saadaval, täiesti kobe masin, aga dokumente pole. Kastiga Bedford.

Omanik soovib 5K, mis minu arvates on täiesti mõistlik hind.

Asp
muidu ju sünnix aga ilma dokumentideta suht kasutu mu jaox kahjux. Sad
ehk teab keegi veel mõnda?:keersilmCool
kuna see eriti levinud masin pole, äkki oleks mõistlik siiski see dok-deta isend ära võtta ... rauda on raskem hankida kui pabereid :eurekaCool
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: usku
kuna see eriti levinud masin pole, äkki oleks mõistlik siiski see dok-deta isend ära võtta ... rauda on raskem hankida kui pabereid :eurekaCool
hetkel on küll vastupidi, tean omast käest. Sad