automoto.ee foorumid

Täisversioon: Nissan'ist mõned pildikesed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ka vana Nissan väärib taastamist. Kas või tema praktilisuse mõttes...
Lisainfoks veel seda, et pildiKesed kirjutatakse KõhhigaWink

Filmi toetab Eesti Tähenärijate Liit.
Väga lahe aparaat! Mis aastast pärit on ja mis aastast Eestis asub? Mis mootor? Kas sattus juhuslikult kätte või otsimise/praktilise vajaduse tulemusena?

To Chopper - Grammar Nazi Wink
Alts Kirjutas:Väga  lahe aparaat! Mis aastast pärit on ja mis aastast Eestis asub? Mis mootor? Kas sattus juhuslikult kätte või otsimise/praktilise vajaduse tulemusena?

To Chopper - Grammar Nazi Wink

Vl. aasta oli kas 1980 või 1981. Võin eksida... Satusin selle masina peale nii, et tegelt otsisin pikap'i aga hmm saatuse tahtel sain veelgi parema masina. Mootori ja ajaloo kohta ma pole jõudnudki süveneda. Aga nu küll ma ka selle välja uurin...
-töll- Kirjutas:Mootori ja ajaloo kohta ma pole jõudnudki süveneda. Aga nu küll ma ka selle välja uurin...


Mootoriks on tal Nissani 2.2D. Vl. aasta on 1980. Aga ajalugu tal midagi märkimisväärset ei ole....
Seega moto tüüp SD22. Pommikindel moto aga ära talle Kamaszi õli vala SmileHea tööloom.Masinaks Datsun Homer.Minuarvates.
------------------------------------------------------------------

Mootoriks on tal Nissani 2.2D. Vl. aasta on 1980. Aga ajalugu tal midagi märkimisväärset ei ole....
[/quote]
Nüüd on juba see suurem töö ära tehtud. Paar parandust veel teha , mis krunt on esile toonud ning siis vesilihv. Ja ongi värvimiseks valmis... Mõni pilt ka tööst.